Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Witam.
Minęło trochę czasu a zostały jeszcze 2 roślinki..
Po 2 tygodniowym załamaniu pogody u mnie na początku listopada skreśliłem praktycznie Critical + Auto CBD oraz Haze Auto CBD..
Po ataku pleśni usunąłem część kwiatostanu a panny stanęły w rozwoju..
Miałem przyjemność po tym wszystkim spotkać starego growera który dał mi kilka ważnych rad..
Po pierwsze outdoor jest całkowicie czymś innym niż hodowla indoor. Dostałem porządny ochrzan bym zrozumiał iż na outdoorze to nie my hodujemy roślinkę. Ona pragnie pełnej wolności a my jesteśmy tylko od tego by ewentualnie pomóc jej w chwili zagrożenia.. Mam skończyć z ciągłą stymulacją rozkwitu poprzez wszelkiego rodzaju środki itp. Przestać ją traktować jak niepełnosprawną :) Chronić je w dni deszczowe i używać odżywek tylko w sytuacjach kiedy trzeba o czym poinformuje nas sama roślinka poprzez wygląd np. listków..
Posłuchałem się rad.. Po pierwsze odstawiłem odżywki, po drugie wg. rady mimo że termin zbioru dawno minął pozostawiłem je by same poradziły sobie dalej.
Moje zdziwienie po 6 tygodniach po terminie wobec Criticala było ogromne.. Panna sama się zregenerowała po tej przygodzie z początku listopada i poniżej przedstawiam wynik końcowy.. 
Mimo że zbiory nie są imponujące bo tylko 85 gram ale za to spójrzcie na to co mi dała mimo że ogoliłem ją trochę z kwiatostanu po ataku pleśni.. Stary grower uznał że jak się chce dla siebie mieć naprawdę dobry materiał to właśnie takim będzie zbiór z tej panny.. 
Zrozumiałem jaki ogromny błąd popełniłem przy Sin Tra Bajo i Solodiorze..
Haze czeka jeszcze tydzień.. Czyli będzie 4 tygodnie po terminie..

Critical + Auto CBD 

Ścinka po 13 tygodniach (6 tygodni po terminie)
85 gram

a4.jpg.0f1afd503d2d6b01fa53eba249056196.jpga3.jpg.eb624ddc2b7044eda53dc3ed448d5955.jpg
 

a2.jpg.ee5ac9eac7ca6b2d641498843229e437.jpga1.jpg.c923a7b9c6799b85fcc70d05877b34e9.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+