Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl

Recommended Posts

Mam rośline od kumpla dostałem nasionka z jarania nie wiem co z tego będzie i czy wogule coś będzie czy warto się nią zajmować czy porzucić temat rośline od nasionka do tej na zdjęciu ma 15 czerwca zaczołem ją kiełkować krzak ma 2 metry około wysokości jest wyższy odemnie i pytanie czy dojdzie czy będą topy czy nie warto . prosze o pomoc

IMG_20180912_150323.jpg

IMG_20180912_150330.jpg

IMG_20180912_150332.jpg

IMG_20180912_150340.jpg

IMG_20180912_150354.jpg

Ogólnie całkiem zajebisty plancik. Widać, że już całkiem fajnie kwitnie i nawet jak nie da rady dojść do końca to jakieś jaranko z niej będzie tak czy inaczej.

ale czy to nie  za długo to jest z pestek z jarania i nie wiem czy ogólnie będą wyrastać topy bo się z leksza na tym nie znam a jeżeli dojdzie bo to out to za ile zdj dziś robione

to moja pierwsza roślina jaką w życiu posadziłem

Jajec nie widać ,kwitnie więc ,zajebista sztuka, jak pogoda pozwoli to za miesiąć będą topy może nie w pełni gotowe ,ale moc już powinna być. Zdrowa roślina jak by tak w pełni dojrzała to byś miał z 200 gram. Do połowy października to nawet 100 powinno być

Ona już z 14 dni kwitnie za miesiąc bedzie około 49 dni czyli 7 tygodni kwitnienia, a to już nie tak źle - jak byś miał ciąć ze względu na pleche albo niskie temperatury.Gratuluje dobrze ci poszło

Edited by Pasjonista

ale człowiek głupi w następnym roku będzie mądrzejszy bo będzie fajnie zjarać z kumplem trochę i powiedzieć że samemu się wychodowało

Krzak zajebisty. Pewnie jakiś fotoperiod jak po 3 miesiącach dopiero kwitnie. Szkoda, że go na koniec kwietnia nie posadziłeś :) to na bank by doszedł. Z takiego to może i pół kilo jarania wyjść jak to 2 metry ma. Trzymaj ile wlezie. Zobaczymy co z niego wyjdzie.

no zobaczymy ale pogoda się zjebała nie wiem czy już nie zacząć żniw bo już lepszej pogody nie będzie

Możesz wstawić zdjęcie jak teraz wygląda, ale trzymaj dłużej tylko kontroluj żeby nic się nie działo złego... zawsze coś więcej wyciągniesz :)