Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Endzi

Recommended Posts

Witam mam mały problem może ktoś tutaj udzieli mi pomocy.

Dosyć często popalam "zielsko"(praktycznie codziennie)  ostatnim razem zostałem złapany przez policję gdy prowadziłem samochod(palilem tego samego dnia o godzinę 19/20) zabrali mnie na testy na krew około godziny 2 w nocy. 

 I tu jest moje pytanie  czy częste palenie marichuany wzmocni mi stężenie we krwi i jaka jest za to kara.

I czy mam szansę na odzyskanie prawa jazdy gdyż jest to bardzo dla mnie ważne bo pracuje jako kierowca i czy prokurator albo sąd zwróci na to uwagę. Dodaje ze jest to moje pierwsze wykroczenie nigdy nie byłem karany i przyznalem sie do tego odrazu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Dobry Człowiek napisał:

Jak się przyznałeś to Pizda straszna prawko na rok zabrane pewnie posiadanie wyrok w zawieszeniu itd tak mi się wydaje może ktoś ci lepiej podpowie

wydaje mi się że to jest uznawane jako wykroczenie a nie przestępstwo, zabiorą prawko to fakt ale w Polskim prawie możesz być pod wpływem thc tak samo jak alkoholu 

 

5 godzin temu, fazawzrostu napisał:

wydaje mi się że to jest uznawane jako wykroczenie a nie przestępstwo, zabiorą prawko to fakt ale w Polskim prawie możesz być pod wpływem thc tak samo jak alkoholu 

*jeżeli nie spowodowałeś wypadku/kolizji itp...

 

dodam jeszcze że nigdy PRZENIGDY nie przyznawaj się do niczego, wydaję mi się że jeszcze mógłbyś się z tego wybronić tym że w momencie przyznania się byłeś niepoczytalny

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakie wykroczenie kolego samo posiadanie to już pipa a tu dochodzi spożywanie prowadzenie po zażyciu itd po alko ci ch**e prawko zabieraja jak masz przekroczone 0,2 dziesiąte promila na rok bez konieczności ponownego egzaminu .Pytanie tylko czemu na krew jak w pl mają szpatułki na ślinę a poza tym musieli by robić badania krwi na wykrycie thc normalnie to ślina i mocz krew to na alko raczej robili w pl Twój błąd to samo przyznanie się do sprawy byś sobie jakąś dobrą bajere znalazł i może się wybronił wtedy sąd decyduje no i byś sobie poczekał trochę do sprawy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, Dobry Człowiek napisał:

Jakie wykroczenie kolego samo posiadanie to już pipa a tu dochodzi spożywanie prowadzenie po zażyciu itd po alko ci ch**e prawko zabieraja jak masz przekroczone 0,2 dziesiąte promila na rok bez konieczności ponownego egzaminu .Pytanie tylko czemu na krew jak w pl mają szpatułki na ślinę a poza tym musieli by robić badania krwi na wykrycie thc normalnie to ślina i mocz krew to na alko raczej robili w pl Twój błąd to samo przyznanie się do sprawy byś sobie jakąś dobrą bajere znalazł i może się wybronił wtedy sąd decyduje no i byś sobie poczekał trochę do sprawy

ale on nie miał przy sobie nic podczas kontroli, był tylko pod wpływem . Tak zrozumiałem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W pl pewnie jak i zaj****y to i posiadanie pewnie nie wiem ale jesteśmy pojebanym krajem pod względem tych spraw

Tym bardziej że się przyznał raczej musiał powiedzieć że sam jarał bo jak powie że z kolegami to zacznie się młynek jak powie że ktoś mu dał coś zapalić to śledztwo ku**a zresztą nie wiem bywało tak że jak z połową gieta złapali  to zaraz na kwadrat do ciebie na kipisz więc to zależy może coś tam sie zmienił w tej PL

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+