Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Olej RSO z odpadów (Lisci)


TesterCBD

Recommended Posts

Oczywiście, mam taki zamiar. Nawet poradnik Vita nie jest w sumie aktualny. Zamiast butanu można użyć innego lepszego nie trujacego gazu. Jak uda mi sie wszystko zrobić to opisze dokładnie przygotowanie a potem jakie dawało efekty dla chorego bo w sumie o to tutaj głownie chodzi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 4 marca 2018 o 19:16, TesterCBD napisał:

Oczywiście, mam taki zamiar. Nawet poradnik Vita nie jest w sumie aktualny. Zamiast butanu można użyć innego lepszego nie trujacego gazu. Jak uda mi sie wszystko zrobić to opisze dokładnie przygotowanie a potem jakie dawało efekty dla chorego bo w sumie o to tutaj głownie chodzi.

Pozdrawiam!

W jakim sensie ? Bo jest aktualna ta metoda i bardzo popularna wsród growerow i palaczy. 

Gazu używa się specjalnego czystego bezpiecznego dla zdrowia. Nikt nie poleca gazu do tego nie przeznaczonego chyba ze narkus co mu zwisa zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ambasadorka, wiadomo zdrowie na pierwszym miejscu. Planuje użyć gazu Desco DME przeznaczonego do ekstrakcji. Oczywiscie trzeba odparować nadmiar jak przy BHO i zachować wszystkie środki ostrożnosci ale w razie pozostałosci nie powinno być problemu jak  w przypadku butanu. Jeden z uzytkownikow używał go  zgodnie  z zaleceniami i wszystko było wporządku.

http://www.zenproduct.com/products/dexso-dme-500ml/

 

Odnośnie kremu z olejem RSO to stężenie kremu powinno być jak normalnego kremu? ile dni zajeło Ci do osiągniecia odpowiedniej konsystencji?

Edytowane przez TesterCBD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, TesterCBD napisał:

 

Odnośnie kremu z olejem RSO to stężenie kremu powinno być jak normalnego kremu? ile dni zajeło Ci do osiągniecia odpowiedniej konsystencji?

Zastyga poniżej 20 stopni, nie ma on konsystencji kremu z sklepu, można użyć więcej masła shea. 

Olej przed smarowaniem dobrze rozgrzać w dłoniach lub podgrzać w kąpieli. Jeżeli na skórę twarzy to przed warto zrobić peeling np. cukrowy, otworzyć za pomocą pary wodnej pory i później wklepać olej/krem.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 lata później...

Witam. Niestety realia sa jakie sa, i prawda jest ze jak sie uda zdobyc to magiczne lekarstwo, co juz samo w sobie jest  niezwykle trudne, to np dla niezamoznej osoby potrzebujacej, cierpiacej, chorej... w wiekszosci przypadkow bez doswiadczenia i znajacej 'te' kwestie tylko z teorii, najgorszym jest brak posiadania punktu odniesienia... i przekonalam sie o tym na wlasnej skorze bo nie przechodzilo mi przez mysl wtedy ze cos za co czlowiek jest w stanie poswiecic materialny dorobek swojego zycia moze byc kiepskiej jakosci. Zrozumialym i oczywistym jedynie jest jakt ze pieniadze wtedy nie maja zadnego znaczenia na tle jak bezcenne jest zdrowie i zycie. W pozniejszym czasie po takiej kuracji ktora wiadomo nie przyniosi porzadanych rezultatow czlowiek jest jeszcze bardziej zrezygnowany jedyne o czym jest przekonany to ze kuracja po prostu nie dziala. Ja mialam to szczescie ze znajoma przekonala mnie i uswiadomila ze takie sytuacje maja miejsce i zeby jeszcze raz sprobowac, i kolejny... az po kilku nieudanych probach trafilam ostatecznie na zrodlo z ktorego w koncu kuracja przyniosla finalnie porzadane rezultaty. W zwiazku z tym, jezeli ktos szuka a nie chce przechodzic tego co ja przeszlam i jest w potrzebie to szczerze moge polecic kontakt gdzie w niewygorowanej cenie mozna uzyskac ze tak to nazwe sprawdzona przezemnie osobiscie 'pomoc'. Z tego co wydedukowalam jest to badz sa to osoby z polski, pasjonaci, ktorzy robia to z zamilowania, i w celu niesienia pomocy innym, a co najbardziej zadumiewajace - po kosztach. Olej jest w 100% naturalny, uzyskiwany tylko za pomoca alkoholu etylowego ze sprawdzonych legalnych zrodel czyli inaczej mowiac normalnego spirytusu takiego jak na nalewke ktory mozna kupic np w monopolowym. Kontakt jedynie mailowy - mariakonopnicka@tutanota.com . Platnosci z gory i niestety z wiadomych przyczyn jedynie w kryptowalutach lecz o tyle dobrze ze w dowolnej kryprowalucie. Polecam od razu krotko i zwiezle napisac co, ile, i gdzie. a w mailu zwrotnym otrzymamy jaka kwote i gdzie trzeba wplacic. Po dokonaniu platnosci po kilku dniach paczke odbieramy w paczkomacie wczeniej ustalonym. i tyle. Jesli komus to pomoze bardzo sie ciesze i pozdrawiam serdecznie zyczac szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+