Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Olej RSO z odpadów (Lisci)


TesterCBD

Recommended Posts

Cześć,

Olej RSO z tego co wiem zawsze piszą że robi się z kwiatów rośliny. Gdy rośliny zakwitna ja zrobie olej z całej rośliny dojżałej jak zalecało mi wiele osób. Natomiast nie znalazlem nigdzie wzmianki o lisciach które w miedzyczasie spadna lub uschna na roslinach (odpady). Zrobilem test i wyszlo mi z garka 10 litrowego jakieś 3 ml gestego oleju. Skoro nie ma on pełnych właściwości jak olej z kwiatów to czy mozna go użyć inaczej? Przykładowo ludzie mający raka skóry przykładali okłady z oleju w miejsce raka. W mojej sytuacji jest przerzut na węzłach chłonnych którego widać gołym okiem i pomyślałem że mozna spróbować zrobić tam okład. Co sądzicie o tym? Chemia się skończyła i lekarze nie maja nic innego do zaoferowania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właściwości przeciw nowotworowe THC zostały już wielokrotnie udowodnione w wielu badaniach laboratoryjnych, a także w praktyce na ludziach. Dlatego należy stosować czyste THC pod postacią nieinwazyjnych ekstraktów sporządzonych na oliwie z oliwek lub pasty konopnej które można z łatwością wyprodukować w domowych warunkach, o wiele taniej i bezpieczniej niż RSO

jezeli ma pomoc   

edit  jest jeszcze takie stwierdzenie   Jednak najlepsze efekty terapeutyczne uzyskuje się stosując THC, CBD i pozostałe kannabinoidy wraz z całym materiałem roślinnym tak jak w przypadku pasty konopnej

a na koniec jest to               oczywiscie jak ma pomoc

Oczywiście nie można kwestionować potwierdzonych przypadków wyleczenia nowotworów olejem THC pod postacią RSO, należy jednak zwrócić uwagę, iż współcześnie dysponujemy tańszymi, bezpieczniejszymi i skuteczniejszymi metodami ekstrakcji, które pozwalają otrzymać produkt wolny od zanieczyszczeń i uszkodzeń. Metoda RSO jest nie tylko przestarzała, ale też bardzo nieefektywna i kosztowna. Należy sobie uświadomić, że jeżeli THC pod postacią zdegradowanego RSO jest skuteczne w niektórych przypadkach, to czyste THC pozyskane we właściwy sposób tym bardziej!

 

Edytowane przez Pasjonista
DOPISAC
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chece zrobić olej z  odmian: CBD Skunk Haze / CBD Indica Mix / CBD SharkShock  + plus jedna rośline o steżęniu 23% THC deim czy jakos tak.

Tutaj zdania są podzielone jedni mówią że THC (ale głównie przy raku mózgu) ale inni ze THC z CBD. Sam zgłupiałem, żaden lekarz nie chce pomóc.  Sugerowałem się też wiadomościa od ojca chłopaka który miał glejaka i stosował własnie odmiany THC z CBD w stosunku stężenia 1:1 mniej więcej. Przyniosło to pożadane efekty.  Mając na myśli: "  Dlatego należy stosować czyste THC pod postacią nieinwazyjnych ekstraktów sporządzonych na oliwie z oliwek " to znaczy np.: BHO? czy coś innego?

Myśałem o BHO ale czytałem, że sednio z robieniem go w domu:

" Metoda BHO to bardzo silny koncentrat, który spożywa się m.in. przez dabbing. Kannabinoidy wytrąca się poprzez potraktowanie butanem, który pozostawia po sobie kleisty wosk kruchy miód lub przypominający szkło shatter. Ze względu na wysoką zawartość THC BHO jest popularnym lekarstwem na przewlekłe bóle i inne dolegliwości. Należy zawsze upewnić się, że nasz olejek był testowany laboratoryjnie, bo zanieczyszczony może zawierać śladowe ilości butan "

I na koniec pozostaje najważniejsze. Jak dawkować wtedy taki ekstrakt, wszystkie proadniki odnośnie stosowania jakie czytałem dotycza RSO. Patrzałem np. poradnik vita z 22 g wyszło około 3g THC wtedy moge zmieszać z oliwą z olwiek tylko jakie proporcje. Szukam bezskutenczie ;( Konieć końców spróboje zrobić metode BHO na liściach dla testu a potem na kwiatach i bede rozcienczal z oliwa zeby starczylo mniej wiecej na tyle co jak bym zrobil z tego RSO. Nic innego nie przychodiz mi do głowy.

 

Czytałeś coś może o stosowaniu okładu z ekstratku THC w miejsce przerzutu?

 

 

Edytowane przez TesterCBD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 2 marca 2018 o 17:06, TesterCBD napisał:

Cześć,

Przykładowo ludzie mający raka skóry przykładali okłady z oleju w miejsce raka. W mojej sytuacji jest przerzut na węzłach chłonnych którego widać gołym okiem i pomyślałem że mozna spróbować zrobić tam okład. Co sądzicie o tym? Chemia się skończyła i lekarze nie maja nic innego do zaoferowania.

Pozdrawiam.

Ten krem/balsam można śmiało traktować jako leczniczy, smarować miejsca objęte i wokół. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja robię dla siebie olej metodą BHO, używam butan organiczny drogi 50pln ale robię to dla mojego ,,raka,, jelito grube z przerzutami, zużywam całą roślinę, pierw kwiaty, później odpady, na koniec mieszam wszystko, czyste thc jest dla mnie za silne, mimo tego że jest dodana oliwa, na noc biorę kropelkę, kazano mi stosować dwa razy dziennie -nie dałem rady , za duża moc :Darth_Vader:  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Długo stosujesz bho? zauwazyles jakies efekty? Uzywałęś wczesniej RSO? Mój znajomy miał nieoperacyjnego raka jelita grubego ale bez przerzutów. Jeden z chirurgów wojskowych skutecznie go zoperował. Jak będziesz potzrebował namiarów to daj znać.

Z tego co czytałem kannaboidy utrzymują sie w organizmie przez około 6 godzin więc nie lepiej rozcieczyć dawkę dzienna np w oliwie tak zeby wziąść ją załóżmy 3 razy dziennie?

Dostałem informacje od jegnego z lekarzy zajmujacy sie dzicmi z padaczka lekko operną:

" Docelowo 0,5 mg  na kg dziennie THC  12% to około 6 mg w kropli.Przy wadze 70 kg to 35 mg na dobę. To starczy na długo .Są tez terapie do około 100 mg na dobę podobno lepij na guzy działają ."

Przy obecnej wadze osoby chorej od mojej strony to wychodzi w przybliżeniu 4 krople na dzień.  Teraz zostaje kwestia dawkowania dziennego. Oczywiśćie mowa o dawce docelowej.

Edytowane przez TesterCBD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałem na miesiąc, lepsze samopoczucie i nastawienie do życia :) palić nie lubię więc taka forma przyjmowania była idealna, kropla pod język i do wyra-rano wstawałem jak młody :) 

Nie da się rozcieńczać przed spożyciem bo do produkcji musisz dodać oliwy żeby nie wyszedł kamień...przed każdym zażyciem trzeba by podgrzewać, cudować...  

Rozcieńczone jest już przy produkcji, dla mnie i tak za mocne...trzy razy dziennie -dostawcy pizzy i dań wietnamskich by tego nie wytrzymali :konopia:

To ile się utrzymują kannaboidy chyba zależy od wielu czynników : odmiana konopi, jej moc, waga pacjenta, ilość przyjętego lekarstwa-tak myślę, nie zagłębiałem tematu.

Według lekarzy jestem zdrowy, praca mi nie pozwala przyjmować, przy nawrocie pewnie bym zażywał nawet 5 razy dziennie.

Przy chemii bardzo mi pomogło, jak wracałem do domu ze szpitala to po jednej dawce dochodziłem do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@TesterCBD  jak czytam tego posta to widze ze to wszystko nie jest tak pieknie dostepne (informacje) . Pewnie byly by gdzies w jednym miejscu opisane , ale pewnie trzeba by bylo za to wszystko zaplacic .    Mam taka prozbe -  jak juz to wszystko ogarniesz i dojdziesz do oczekiwanego efektu , moglbys to u nas na portalu jakos opisac , by inni mogli sie na tym wzorowac ?  Pozdrawiam i zycze choremu szybkiego powrotu do zdrowia .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+