Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 tygodnie później...

Jako że nikt nie chce ocenić Twoich kawałków, ja wezmę to na swoje barki.
Dobrze, że nie boisz się krytyki.
1 kawałek jest okrutnie słaby. Niczym mnie nie zaskoczył, słowo "zmuła" chyba najlepiej go określa.
Odpuść sobie covery tego typu.

O drugim kawałku, aby napisać cokolwiek musiałem go przesłuchać kilka(naście) razy.
Wydaje mi się, że albo była nagrywana w innym miejscu, albo dużo później niż 1 kawałek.
Mniejsza. Spodobał mi się refren. W refrenie jest ŻYCIE! smile.png
Momentu od 3:15 wolałbym zapomnieć. Wydarzyło
Nie wyszło to profesjonalnie.
Ogólnie kawałek strasznie średni.

Jak coś mnie jeszcze natchnie, to dopisze.
Jeżeli uważasz, że jest to Twoja zajawka, kochasz to i planujesz związać z tym swoją przyszłość- ĆWICZ!
Dużo ćwicz.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dziwne drzewa jest nowszy i nagrany na tym samym sprzęcie:D nie ukrywam ze pierwszy raz robiłem coś w kierunku rootsu. Była własnie taka a nie inna koncepcja tego kawałka... ma to być jak mówisz "zmuła".
a krytyki sie nie boje, w przeciwnym wypadku w ogóle bym sie za to nie brał! W końcu ilu ludzi, tyle opinii

salut!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Załączam link do piosenki która stworzyłem specjalnie dla www.trawka.org jakiś czas temu .... Jak były zbiory hehe smile.png Obczajajcie! Jak spoko to ślijcie dalej! Wiem ze zjebałem z krza-krza-krzaka ale nie mogłem się powstrzymać ... Nie odbierajcie tego negatywnie, chodzi pozytyw! OBCZAJTA gó**o! Bless Ya! Piosenka zwie się Konfrontację z Gibonem smile.png

 

Konfrontacje z gibonem dla www.trawka.mp3

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+