Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

Roślinka nie rośnie


Recommended Posts

Witam wszystkich

Ogólnie to mam 2 problemy i postanowiłem nie robić niepotrzebnego spamu i przedstawić je w jednym poście

1.a w więc gdy pewnego dnia przyszedłem na spota ujrzałem że pole od automata jest rozkopane (pewnie przez jakieś zwierze), roślinke znalazłem pod ziemią mogła leżeć tam nawet tydzień ugniotłem poletko i wsadziłem ją znowu, nie wiązałem wielkiej nadzieji że przeżyła ale gdy wróciłem na spota parę dni później normaanie podniosła się w stronę słońca i wydawało się jakby wróciła do żywych, niestety od tego czasu mija około 2 tyg i nie urosła chyba ani trochę można mieć wrażenie że listki urosły ale ona sama w górę nie (roślinka kiedy została zakopana miała 2tyg i podlewam je albo deszczówką albo wodą z minimalną liczbą składników odżywczych)

2. 2 ez sativy zasadzone pod koniec czerwca (wiem że za późno) rosły na początku dosyć wolno jednak po paru tygodniach wystrzeliły w górę i kiedy już myślałem że wszystko bd dobrze one z również jakoś przestały rosnąć liście wyglądają na zdrowe żądnych powikłań wiem że to okres kiedy mają już kwitnąć ale mam durbana który był zasadzony w "prawidłowym" terminie i nadal nie kwitnie" sativy mają obecnie około 80 cm i są podlewane canna terra vega i boost

Prosiłbym o pomoc za każdą odpowiedź bardzo dziękuję narazie zdjęć nie wstawiam chyba że będzie taka potrzeba 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeśli to sativa to jeszcze nie zacznie kwitnąć... :) sativa potrzebuje 12/12 wtedy dopiero... Poczekaj, obadaj sprawę co za parę dni, a jak nic, to do domu i rób miejsce dla niej... A zdjęcia są niezbędne do ekspertyzy... :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 godzin temu, One_Love_One_Life napisał:

jeśli to sativa to jeszcze nie zacznie kwitnąć... :) sativa potrzebuje 12/12 wtedy dopiero... Poczekaj, obadaj sprawę co za parę dni, a jak nic, to do domu i rób miejsce dla niej... A zdjęcia są niezbędne do ekspertyzy... :D

Dobra za parę dni postaram się dodać zdjęcia 

 

Słuchajcie wszedłem na komentarze do ez sativy na stronie seedbanku w jakim robiłem zakupy i okazuje się, że nie tylko ja mam taki problem ludzie którzy podobno wysadzali w prawidłowym terminie też im jeszcze nie kwitnie, więc może to jakaś wada genetyczna co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a mają światło 12/12, ale może ona potrzebuje wspomagaczy do kwitnienia...?? Poczytaj dobrze, a jak nie zrozumiesz to przeczytaj jeszcze raz... I oglądaj fotorelacje u ludzi... A nasiona trafiają się liche, nie ma to tamto... Ja mam 2 sklepy w których robię zakupy z wiarygodnymi pestkami... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

1. automat po stresie raczej już nie zapomni o tym

2. z tego co słyszałem to w pl raczej lipne wakacje i słońca mało... Niestety zła pogoda to straty nie tylko dla rolników ale i dla growerów. Poza tym Terra Vega to na wegetacje, a Boosta powinno dawać się przed końcem (o ile dobrze pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no dokładnie @Vito jak mówisz, dużo stresu, i tragedie przeżyła i przeżywa, także na nic @piesek123 nie licz zbytnio na nic, skoro sam zawiodłeś tej uprawie... 

 

a po drugie MJ musi mieć warunki, a nie że wysadzisz i będzie sobie rosła... Jak dbasz tak masz... :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@One_Love_One_Life

5 godzin temu, One_Love_One_Life napisał:

nie licz zbytnio na nic, skoro sam zawiodłeś tej uprawie... 

 

a po drugie MJ musi mieć warunki, a nie że wysadzisz i będzie sobie rosła... Jak dbasz tak masz

Wtedy na spocie był kumpel, nie wiem od kiedy węże szukają czegoś w ziemi ale tak, gdy próbował odkopać roślinke z całkowicie rozkopanej ziemi wypełzł wąż, staram i zabezpieczam  poletka jak mogę ale nie na wszystko mogę poradzić przecież nie zbuduje szklarni w środku lasu. Jestem świadom jakich warunków potrzebuje konopia i staram się je wszystkie zapewnić jestem początkującym, oczywiście że dużo czytałem o uprawie ale chyba ale to nie to samo co doświadczony grower co za nim już spora liczba upraw. Uprawiam outdoor bo w domu średnio mam warunki, mają sporą ilość światła zbytnio drzewa i inne ich nie przysłaniają, dobrą jakościowo ziemie, podlewam systematycznie wodą i nawozami, robię trening lst. Dzieki za odpowiedzi chłopaki, ja również nie spodziewam się żebyś coś wyszło ale i tak dodam niedługo zdjęcia może coś podpowiecie i jednak coś się da zdziałać.

@Vito tak boost przed kwitnieniem i po ale chciałem właśnie spróbować zastymulować by może się coś ruszyło

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to najlepiej jest wysadzić w donicy dla bezpieczeństwa, bo to różnie bywa... a co do szklarni to odpuść nic nie musisz budować, w lesie jest pełno placówek ogrodzonych, leśniczy to robi, zabezpiecza tak młode drzewa, żeby dzika zwierzyna nie poniszczyła zanim podrośnie - kilka lat, a nie chodzi co roku i nie sprawdza, także wiesz... A na pewno nie będzie zły jak sobie wtargniesz na taką placówkę i sobie posadzisz kwiatka... :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@One_Love_One_Life @Vito A więc wracam ze zdjęciami, zrobiłem jedno słabe zdjęcie temu upośledzonemu automatowi i to z słabej perspektywy ale ma 1.5 miesiąca i 10 cm więc....

Pokaże bardziej
te ez sativy które nie reprezentują nawet 1/10 siebie jak wcześniej pisałem20170828_190117.thumb.jpg.38eaa594efcffa4e2719f43e987fb9fe.jpg miało na to wpłym pewnie późne zasadzenie ale od okolo 2-3 tyg wgl nie rośnie w góre, sory że tylko jedno zdjęcie ale po niej samej nic nie widać. podlewam canna terra vego i samą wodą 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20170828_185856.thumb.jpg.62ef1d184c2a6cf5663e23fdb86c17e4.jpgTutaj widzimy durbana z którym właśnie mam problem chyba, dotychczas ładnie rósł i nie było z nim żadnych jednak ostatnio liście z dolnych partii zaczęła żółtawieć i schnąć wydało mi się to normalne ale coraz więcej liści zaczyna tak wyglądać dodatkowo pojawiają się na niej takie ciemne plamki jakby gniła czy wiecie może czym to jest spowodowane podlewam ją raz maks 2 w tygodniu canna terra vegą teraz zacząłem boostem raz na jakiś czas około co 2 tyg zalewam samą wodą 

20170828_185904.thumb.jpg.e60bb51b644f07638f963269effd7825.jpg

20170828_190101.thumb.jpg.d0dd6fd30e723561f540a7daaad77915.jpg

 

 

 

 

 

 

 

20170828_190130.thumb.jpg.c06dace1fe9dd7e0a822921a6d73e862.jpg

 

a tutaj moja gwiazdka 1.5 miesiąca 10 cm i tydzień pod ziemią 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Wpisy na blogu

  • Nowe tematy

  • Nowe posty

    • Fajnie napuchly rosliny problem z liśćmi też ustąpił. Miło się patrzy na Twoje rosliny. Zaglądam czasami na Twój kanał 👍 jakiej wysokości są twoje rosliny?
    • Piękne topy naprawdę sporo ich tam jest😎 oby bez problemów do samego konca💪
    • Ice Cream Haze to ciekawa odmiana, która zdobyła uznanie wśród miłośników marihuany na całym globie dzięki swojej wyjątkowej genetyce i długiej liście zalet. Dutch Passion stworzyło prawdziwy klejnot w postaci hybrydowej krzyżówki, łącząc klasyczną odmianę Haze z popularnymi genotypami Gelato i Wedding Cake. Efektem jest kapitalna roślina o sporej zawartości THC, intensywnym aromacie i dużych, gęstych kwiatach, które zachwycają zarówno pod kątem wizualnym, jak i smakowym.  Ice Cream Haze - czym się cechuje? Ice Cream Haze to coraz popularniejsza odmiana marihuany, która wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysoką zawartością THC, wynoszącą od 18% do nawet 25% w niektórych fenotypach, co jest naprawdę fenomenalnym wynikiem. Dzięki temu użytkownicy mogą spodziewać się bardzo silnych efektów psychoaktywnych, które zapewniają euforyczne doznania, energetyzujący haj oraz przyjemny relaks. Roślina ta jest idealna zarówno dla użytkowników rekreacyjnych, jak i medycznych, którzy poszukują intensywnych doznań po spożyciu marihuany. Jeżeli szukasz jakościowych produktów, to Ice Cream Haze na pewno jest godny uwagi.  Co warto podkreślić, Ice Cream Haze to odmiana, która może pochwalić się ogromnym potencjałem plonowym, dzięki czemu jest idealna dla wymagających osób. Odpowiednio pielęgnowana odmiana w sprzyjających warunkach indoorowych potrafi dostarczyć nawet do 700 g/m², co wpływa na to, że jest niebywale atrakcyjna dla hodowców, którzy szukają odmiany o wysokiej wydajności. W uprawie outdoorowej, w cieplejszym klimacie, plon na roślinę może wynosić nawet 1 kilogram. Ice Cream Haze cieszy się fenomenalnymi recenzjami, co sprawia, że na odmianę tę decyduje się coraz więcej osób.  Unikalny profil terpenowy - jedna z głównych zalet Ice Cream Haze Jednym z kluczowych walorów Ice Cream Haze jest bez wątpienia jej unikalny profil terpenowy, który wyróżnia ją na tle konkurencji. Odmiana ta wyróżnia się naprawdę intensywnym, pikantnym aromatem charakterystycznym dla genetyki Haze, który łączy się ze słodkimi i kremowymi nutami pochodzącymi z odmian Gelato i Wedding Cake. W wyniku tej kapitalnej fuzji powstaje zapach, który przyciąga uwagę zarówno bardzo doświadczonych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z marihuaną. Dlatego też  Ice Cream Haze jest idealna dla każdego, bez względu na doświadczenie.  Warto podkreślić, że Ice Cream Haze jest odmianą o relatywnie intensywnym zapachu podczas kwitnienia, co może stanowić pewne wyzwanie dla hodowców uprawiających ją w pomieszczeniach. Warto zatem zainwestować w skuteczne oraz sprawdzone systemy filtracji powietrza, aby kontrolować aromat i zapobiec niepożądanemu rozprzestrzenianiu się zapachu. Niemniej jednak Ice Cream Haze ma bardzo dużo zalet, co sprawia, że jej zakup jest mocno polecany.  Łatwa uprawa i szybki czas kwitnienia, a więc walory Ice Cream Haze Ice Cream Haze to bardzo renomowana odmiana, która jest dość łatwa w uprawie. Dzięki temu jest odpowiednia dla hodowców o różnym stopniu doświadczenia. Roślina ta doskonale radzi sobie zarówno w warunkach indoorowych, jak i outdoorowych, aczkolwiek warto pamiętać o tym, że zaleca się uprawę w cieplejszym klimacie. Czas kwitnienia wynosi średnio od 8 do 10 tygodni, co jest relatywnie krótkim okresem jak na odmianę Haze. Dla hodowców, którzy preferują naprawdę szybkie cykle wzrostu, Ice Cream Haze może być doskonałym wyborem.  Roślina ta charakteryzuje się bardzo dużym wigorem wzrostu, niebywale silnymi gałęziami oraz rozciąganiem podczas fazy kwitnienia. W uprawie indoor warto zwrócić uwagę na metody takie jak SOG (Sea of Green) i SCROG (Screen of Green), albowiem mogą one przynieść znakomite rezultaty, pozwalając na maksymalizację plonów. W przypadku uprawy outdoor Ice Cream Haze może osiągnąć naprawdę imponujące rozmiary, dorastając nawet do 3 metrów wysokości w standardowych warunkach. Jeśli zależy Ci na imponującej wysokości, to Ice Cream Haze na pewno Cię nie zawiedzie.  Ice Cream Haze od Dutch Passion - hit czy kit? Ice Cream Haze od Dutch Passion to niezwykle jakościowa odmiana marihuany, która łączy w sobie wiele pożądanych cech. W kontekście jej zalet trzeba wymienić na pewno dość wysoką zawartość THC, duży potencjał plonowy, wyjątkowy profil terpenowy oraz łatwość uprawy. Jej energiczny wzrost, długie i gęste kwiaty, a także wyjątkowy smak i aromat czynią ją doskonałym wyborem zarówno dla hodowców, jak i użytkowników. Jeśli szukasz odmiany, która dostarcza nie tylko imponujących plonów, lecz także silnych efektów psychoaktywnych, to Ice Cream Haze będzie doskonałym wyborem. Postaw na tę odmianę, a na pewno się nie rozczarujesz.
    • Dzień 63  Na YouTube reguralnie dodaje filmy gdzie widać dużo więcej niż na zdjęciach . Kanał nazywa się GrowBoy_PL.  Od przodu w boksie - Lemon Haze ,  z tyłu z lewej - OG Kush , z prawej Gorilla Glue .    Lemon mocno dostał nawozami, miał już robionego fluscha jakiś czas temu z tego powodu , on też jako pierwszy powinien być ścięty , za kilka dni według producenta.   
    • Nooo. Ładne 🙂 Tym bardziej jak na 69 dzień życia. To nawet bardzo bardzo ładne 🙂 Uważaj tylko na pleśń.
  • Gallery Statistics

    • Images
      64,1 tys.
    • Comments
      1,3 tys.
    • Albums
      1,9 tys.

    Latest Image
    Przez Rysiu,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+