Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Mix NN OutDoor


Recommended Posts

No do kiedy sie uda Vito, jedna już skoszona dziś, bo pleśnidło się wdało , niebawem wrzucę więcej fotek. Ich czas dobiegać będzie końca, do pierwszego przymrozku maximum myślę. 

3 rok z rzędu problem z karłami mam . w sumie to tak na zmiane nawet troche . 
w pierwszym roku wiem że za małe dołki bo kwiaty były jak te znajomego w porównaniu do 20złotówki . 

Nastepny rok dałem jedną kope ok 500 l i wsadziłem tam 12 szt . kilka odpadło ale reszta była w miare bodajże połowa (150-170cm ) 2 metry dalej dałem 20l na krzak wysadziłem je tydzień później i wyrosły wielkości puszki 0.33 ml . 

w tym roku dałem po 40-60l na dołek w którym dałem 2- max 3 planty z myślą że pokażą płeć i na chybił trafił jedne panny zostaną mając więcej zasobów ziemi, drugie mniej . w efekcie jest bez różnicy , może z minimalną pod względem wielkości co postaram się wam pokazać jeszcze w tej fr .

Nie bardzo moge ugryźć ten temat i troche mnie nurtują te zagadki . Może ktoś coś z doświadczenia przypomni 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Outdoor w pl to trudna sprawa, na początku mojego growżycia też sadziłem co roku outdoory, przez pierwsze 3 lata bodajże także słabo to wychodziło... 

Później już temat opanowałem...

Patrz po roślinach co rosną w około... Najlepiej rosły przy polach uprawnych, tam gdzie dobra gleba ale i tak wkopywałem ziemię spod pokrzyw (super gleba na outdoor). 

Dołek minimum 30L na jedną roślinę, a nawet z 50L. Sadzimy sadzonki, nie od pestki. Zabezpieczamy przed zwierzyną i ślimakami. Jak będzie dużo słońca to musi się udać.

Błędem jest sadzenie jedną przy drugiej...

Ziemia to podstawa, te z supermarketów i ogrodniczych się nie nadają... Lepsza spod pokrzyw. 

Często przenawozimy, lepiej mniej nawozów, i jak nawozy to tylko te do konopi... 

 

Kiedyś wysialiśmy na polanie, niby wszystko idealnie a okazało się że była tam kwaśna gleba i wszystkie rośliny zdechły...

 

Dobre miejsce, dobra gleba i musi wyjść.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+