Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Bad trip


Mimi234

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Przedwczoraj wzięłam 3 buchy. Podobno była czysta z tego co mówił mi kumpel, ktory to miał. On sie czuł normalnie, a ja po 30-40min po wypiciu kilku łyków piwa zaczelam panikować. Czułam mocne bicie serca, na chwile straciłam wzrok, nie słyszałam nic, pózniej zaczęło mi piszczeć w uszach. I to ciepło w klatce piersiowej nie dawało mi spokoju. Pojawiły sie duszności, nie mogłam oddychać. Nie mogłam ustać w miejscu. Pozniej widziałam rożne rzeczy np. Korony drzew przypominały mi rożne twarze. Na drugi dzień nadal duszności nie ustąpiły , ciśnienie bardzo słabe pózniej sie unormowalo pod wieczór. Jednak od późnego wieczora mam bóle w karku, drętwienie, ból pleców, czuje sie czasami zdezorientowana, pisk w prawym uchu.Kiedy to minie? Czy powinnam udać sie do lekarza? Ja od zawsze miałam problemy z kręgosłupem i bóle karku, jednak po zapaleniu jest gorzej. Mam tez niedosłuch ucha prawego i czasami tez miałam piski w nim. Bardzo sie boje... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witaj, spokojnie minie, czasami tak działa mocna trawka.

A zmiany percepcji tj. odczuwanie rytmu serca, piski, uczucie duszności.

Jest lato, pogoda zmienna, ciśnienie tez ma wpływ na fazę, jak i to co się je przed, w trakcie i po.

Piwo wzmaga fazę(chmiel i konopie są w tej samej rodzinie roślin)

Gdy pojawia się tego typu problem, należy nie panikować, trawka zmienia postrzeganie świata i w danej chwili jest się odrealnionym, miałaś dobrą faze ale niewiedza niestety poskutkowała Bad trip'em.

Dużo wody z ogórkiem, cytryną i imbirem, do tego owoce z witaminą C i spokojnie organizm się oczyści.

będzie dobrze. 

poczytaj artykuł 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Wszytko zależy od nastawienia, otoczenia i ludzi z którymi palimy. Jeśli jesteś początkująca i któryś z czynników z tych czynników Ci nie odpowiada, nie warto palić bo jest duża szansa że skończy się to właśnie bad tripem. Weź gorącą kąpiel w wannie, posłuchaj ulubionej muzyki, a powinno przejść ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

nie chce zakladac nowego tematu wiec napsize tu. kilka razy palilem ganje i ogolnie na mi pomaga (choruje na padaczkę) ogl czuje sie po niej świetnie itp ale pale ja dość rzadko . zdażyło mi się 2x bad trip typu właśnie  duszności panika czy mocne bicie serca czy to możne być spowodowane po prostu tym ze było jej za dużo albo była za mocna? juz następnego dnia bardzo mnie do niej ciągnęło ale nie chce sie potem złe czuć a mi pomaga;/ czy palenie mniejszych dawek i słabszych jest rozwiązaniem ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 minut temu, Rinox napisał:

nie chce zakladac nowego tematu wiec napsize tu. kilka razy palilem ganje i ogolnie na mi pomaga (choruje na padaczkę) ogl czuje sie po niej świetnie itp ale pale ja dość rzadko . zdażyło mi się 2x bad trip typu właśnie  duszności panika czy mocne bicie serca czy to możne być spowodowane po prostu tym ze było jej za dużo albo była za mocna? juz następnego dnia bardzo mnie do niej ciągnęło ale nie chce sie potem złe czuć a mi pomaga;/ czy palenie mniejszych dawek i słabszych jest rozwiązaniem ?

dużo osób tak ma, ja miałam tak kilka razy i w doświadczenia wiem że to po prostu ogólne samopoczucie ma duże znaczenie, jeżeli jest słabsze ciśnienie, złe nawodnienie organizmu, bra jakiś witamin w diecie, zła atmosfera, miejsce itd

 

nie ma co panikować, po prostu podnieść poziom Insuliny we krwi czyli zjeść coś słodkiego lub wypić. wypić wodę/herbatę/sok i wyluzować, zmiany percepcji podczas palenia są normalne.

Swoją drogą te zjawisko jest bardzo ciekawe, zawsze warto wbić sobie w świadomość że nic się pod wpływem nie stanie, tylko wyobraźnia płata figle.

Cieszyć się fazą, lub zrobić wszystko by się ją zacząć cieszyć.

i dużo zdrowia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+