Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vapefully.com hemp.pl

Recommended Posts

Mimi234   

Cześć wszystkim. Przedwczoraj wzięłam 3 buchy. Podobno była czysta z tego co mówił mi kumpel, ktory to miał. On sie czuł normalnie, a ja po 30-40min po wypiciu kilku łyków piwa zaczelam panikować. Czułam mocne bicie serca, na chwile straciłam wzrok, nie słyszałam nic, pózniej zaczęło mi piszczeć w uszach. I to ciepło w klatce piersiowej nie dawało mi spokoju. Pojawiły sie duszności, nie mogłam oddychać. Nie mogłam ustać w miejscu. Pozniej widziałam rożne rzeczy np. Korony drzew przypominały mi rożne twarze. Na drugi dzień nadal duszności nie ustąpiły , ciśnienie bardzo słabe pózniej sie unormowalo pod wieczór. Jednak od późnego wieczora mam bóle w karku, drętwienie, ból pleców, czuje sie czasami zdezorientowana, pisk w prawym uchu.Kiedy to minie? Czy powinnam udać sie do lekarza? Ja od zawsze miałam problemy z kręgosłupem i bóle karku, jednak po zapaleniu jest gorzej. Mam tez niedosłuch ucha prawego i czasami tez miałam piski w nim. Bardzo sie boje... 

witaj, spokojnie minie, czasami tak działa mocna trawka.

A zmiany percepcji tj. odczuwanie rytmu serca, piski, uczucie duszności.

Jest lato, pogoda zmienna, ciśnienie tez ma wpływ na fazę, jak i to co się je przed, w trakcie i po.

Piwo wzmaga fazę(chmiel i konopie są w tej samej rodzinie roślin)

Gdy pojawia się tego typu problem, należy nie panikować, trawka zmienia postrzeganie świata i w danej chwili jest się odrealnionym, miałaś dobrą faze ale niewiedza niestety poskutkowała Bad trip'em.

Dużo wody z ogórkiem, cytryną i imbirem, do tego owoce z witaminą C i spokojnie organizm się oczyści.

będzie dobrze. 

poczytaj artykuł