Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com phytolite.com

Recommended Posts

Witam moja roślinka ma 33 dni nasionko easy kush indica-sativa. Opiszę najpierw o co chodzi: gdy roslinka miała 3 tygodnie troszke zdziwilo mnie to że ma 10cm dlatego podniosłem lampy są to 3 żarówki led po 60w 805lm . Teraz mija tydzień urosła 1 cm a dolne liscie zawinęły sie i mają jakieś białe kerseczki na tych żyłach.nie mam dostepu do zadnych odżywek prócz jednej jaką mam rizotonic ;) prosze o pomoc i dziekuje z całego serca :)

20170417_103727.jpg

20170417_103817.jpg

20170417_103746.jpg

Dziękuję ;)

Roslinka ma sie bardzoo dobrze liscie poprawiły się nie wiem czemu wiec chyba musialem przełączyć na flo :)

Siemanko :) czy pomógł by mi ktoś rozpoznać płeć roslinki ? Z góry dziękuję ;)

Miś   

Nie wrzucaj jednego posta pod drugim. Puki co jest jeszcze za mała.

Miś   

No nie bardzo, przynajmniej na tych fotach nic nie widać :D Wrzucaj foty do galerii, bo zaraz ci się miejsce na załączniki skończy: 

Witam ponownie ;) toby byly zasłonięte lisciami obciolem je dziś wsumie to 6 lisci. Teraz prosze o podpowiedź co i jak robić (obchodzić) się z roślinka ;) thank you :D

Plci nie widac, jaki box? cos mi sie wydaje ze za malo swiatla, choc odbila sie i zgestniala, to dobrze. Ja bym raczej nie przycinal lsci, ja osobiscie przycinam gdy wiem ze roslina ma pelno skladnikow, jest zdrowa i zdrowo rosnie. Jaka donica i ziemia?