Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Podziel się czymś pozytywnym

Dzik

Recommended Posts

Jako wodzirej wypada mi napisać pierwszy post. Mam nadzieje że będziecie coś pisać. Żeby nie wyszło że piszę sam do siebie :D

Jeśli chodzi o to z czego ja się ciesze-  z tego że mam trochę wolnego czasu i Ak 47, Blue Dream oraz Big Devil do testowania :puff:

Mało trochę pozytywny ten twój kaszel Za mało danych by postwaić diagnozę.Może to być wszystko: przewlekłe zapale oskrzeli , rak płuc itp. Płuca ponoć się nie regenerują i wszelkie uszkodzenia spowodowane przebytymi chorobami zostawiają ślad na zawsze! Idź do lekarza. :doctor:

Bardzo pozytywne.

Jak myślicie, nadawały by się nasiona konopne na kiełki? Chodzi mi o takie kiełki spożywcze.

Kiełki roślinne mają dają 80 razy więcej witamin niż roślina dojrzała. Nasiona konopi mają bardo cenne wartości. Robi się z nich, suplementy (np. na pamięć i koncentrację) itp.

Znajomy nie pali ani nie wie prawie nic o marihuanie (tak są jeszcze tacy). On pali papierosa. Ja skręta.

- Bardzo ładnie pachnie to co palisz.

-  Pewnie dlatego że ty palisz sfermentowane liście a ja kwiaty. ;- ] (sativa z out)

• 3 weeks later...
  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+