Skocz do zawartości
thc-thc

grower

FAJNE LEDY!!! SPRAWDŹCIE! WARTO!


Dzielnicowy

Recommended Posts

Cześć! Podpowiedzcie mi proszę jaki radiator kupić dla dwóch tych paneli po 24 diody? Najlepiej, żeby był jeden a panele obok siebie z uwagi na rozmiar boxa - ok 40x40.

 

EDIT:

Co do barwy światła w przypadku białych LED, to jakia jest najkorzystniejsza dla naszych roślinek? Ciepła, zimna czy naturalna?

:elo:

Edytowane przez KshaQ
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja swój panel już skompletowalem, ale jeszcze nie złożyłem go w całość. Po pierwszyn odpaleniu mało co nie oślepłem a białe plamki to miałem przed oczami jeszcze następnego dnia. Później zmądrzałem i kolejne testy robiłem w dwóch parach okularow przyciemnianych. Temperatura samego panela po 2h ciągłego świecenia osiągnęła niecałe 40°C i już nie rosła. Radiator raczej chłodny, więcej ciepła odbierze zapewne po nasmarowaniu pasta termoprzewodzącą i przykręcenia do radiatora na blachowkręty. W ciągu dwóch tygodni będę startować z boxem 40x40x120 powinno styknąć.

Całkowity koszt dość przyzwoity:

80zl dwa panele z wysyłką,

50zl radiator,

50zl zasilacze do ledów

11zl przewód zasilający z włącznikiem,

11zl pasta termoprzewodząca,

2 zł blachowkręty do przykręcenia paneli do radiatora 

Suma: 204zł

Ale ile to ma mocy, jaki pobór prądu i ile światła daje to już nie wiem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 8 miesięcy temu...

@Dzielnicowy Siemasiema!

Piszę tutaj doCiebie w sprawie tego leda, którego pomagałeś mi składać :D kilka mc temu.

Miałem pisać pw, ale nie mozna do Ciebie wysyłac.

Dokłądniej chodzi mi o barwę, bo pisalismy w temacie i dowiedziałem się od producenta ze jest to naturalna biel, teraz planuję przerzucić na sezonówki, a co za tym idzie na flo pasuje jakąś ciepłą barwę? i nie wiem czy trzeba coś dokładac, czy wystarczy to oswietlenie jakie już mam?

 

Pozdro! :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+