Skocz do zawartości
thc-thc

grower

FAJNE LEDY!!! SPRAWDŹCIE! WARTO!


Dzielnicowy

Recommended Posts

Kupilem tą pastę termoprzewodzącą. Tylko tu jwst jedna strzykawka. Tu bedzie kilka ml. Na odwrocie pisze volume:1.5ml

Taka ilość to styknie na 3te plytki?

@Miś@Dzielnicowy

Dobra, skontaktowałem się ze sprzedacą i powiedział że na prawym bolcu jest minus, a po lewej plus. 2bolce na środku są do pomiaru temperatury.

Czyli normalnie muszę końcówkę na taki pojedyńczy bolec, znajde takie coś w sklepie? czy lutować, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podłączyłem całośc, najpierw  czerwony i czarny przylutowałem do kostki na płytce.

Potem brązowy i niebieski wychodzący z drugiej strony przylutowałem do zwykłego przewodu i nic..

Może +i- jest na odwrót, nie stanie się nic z płytką, jak bedę tak próbował? Nie spalą się diody?

dd9b0abcbeb03e08d0ebb1a020d2521f.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może o inne prawo chodziło :laugh: , to w sumie zależy, z której strony popatrzeć na płytkę :) , a czy się nie spalą po odwrotnym podłączeniu, tego nie wiem, ale wydaję mi się, że nie :) 

Mogłeś pierwsze przylutować tylko zasilanie drivera, a tymi 2 wychodzącymi sprawdzić czy działa zanim przylutujesz :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś Dobra, dobra, tak jak mówiłem, źle patrzyłem na +,-, wsztko działa. W ciągi kilku dni postaram się to złożyć i powinno śmigać.

No więc tak, każdy zasilacz na osobnym kablu, to jak to zrobić? Bo mam 3 wtyczki do podpinki. Założyć na radiatorze przedłużkę 3wejsciową?

 

I czy wystarczy mi tej pasty termoprzewodzącej? mam strzykawkę o średnicy 1cm i jest 3cm tej pasty, czyli chyba jakieś 2.5ml?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie dawaj każdego zasilacza na osobnym kablu. Kup jeden kabel w leroyu czy castoramie. Taki ze 2 metry, najlepiej z włącznikiem. Tyle, że wtedy włącznikiem uruchamiasz wszystkie drivery na raz. Dokup do tego takie 2 kostki jakby plastikowe. Kiedyś były takie na śrubki, a teraz są takie fajne nowoczesne bez śrubek, samozatrzaskowe. Mają różną iloś wyjść. Do jednego wyjścia wsadzasz końcówkę kabla zasilającego z gniazdka, np. + a do pozostałych 3 otworów wsadzasz "plusy" od driverów. I tak samo z minusami, tyle że na oddzielnej kostce. Będe miał kompa pod ręką, to ci podeśle zdjęcie jak to wygląda. Kosztuje to grosze. Tej pasty trochę mało może być na wszystkie panele. Chociaż kto wie. Może starczy 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+