Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Namiot 1,2 roof cube. 4x air pot 15l, Coco pebels mix 60/40, 600w dualspectrum hps

Cały cykl trwał 14tyg, na Coco hydro mix 40/60 gold lable, nawozy gold lable -Coco A + B, Mg, Roots, PK,  dwa ostatnie tyg Ripen, 4 doniczki air pot 15l, 600W hps,  reflektor magnum xxl, namiot roof cube 1,2m2, rośliny 4x chemdwag z humboldt seed organisation, plon 978g po tyg suszenia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bo dodajesz w formie załączników jak wchodzisz w ten dział masz wyraznie wytłumaczone jak ładować zdięcia.Wystarczy nim sie założy gl poczytać. 1,2m2? to jaka jest podstawa box był robiony na zamówienie?Jeśli ma podstawę 1,2mx 1,2 m to jest 1,44m2 a więc to nie rekord ,widziałem uprawy gdzie z metra było przeszło 800g.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DSC_0278.JPGDSC_0271.JPGDSC_0265.JPGWitam, właśnie zakończyłem eksperymentalny grow ze zdumiewającym efektem, a więc do rzeczy.. 

Gow był w namiocie 1,2x1,2x1,8

Oświetlenie 600W hps (reflektor Magnum XXL)

Doniczki 4x 15l airport 

Medium hydrococo mix 60/40 Gold Lable

Nawozy Zestaw Gold lable do Coco 

Rośliny 4x chemdwag (klony)

Veg około 5 tyg w mini namiocie pod 125cfl (wliczając ukorzenianie klonów) w doniczce 1l 

Veg pod hps 600W około 2tyg 

Flo 11tyg od przelaczenia na 12/12

Trening lst pod siatką, regularne usuwanie liści do 5 tyg flo

Efekt końcowy prawie 1kg suszu ( czyli ponad 1,5g na 1 Watt)

Niestety nie mam fotek z Vega i flo, zrobiłem jedynie kilka na koniec, ale dziś zaczynam nowy projekt i zrelacjonuje go krok po kroku.. 

 

 

Wydaje mi się że taki efekt udało mi się osiągnąć poprzez podlewanie 6x dziennie ( za każdym razem do przelania około 10-20%) i poprzez regularne usuwanie liści.  Jak dotąd byłem bardziej ostrożny jeżeli chodzi o liście, tym razem zostawialem tylko liście max do 4-5cm, resztę usuwalem, różnica była taka, że szło zauważyć, że nawet kwiaty które były nisko, i z reguły przez to że było więcej liści zostawianych nie rozwijały się do końca, zawsze były takie na pół gotowe. Tym razem wszystko od góry do dołu było ładnie rozwinięte i pełne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+