Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl
Sign in to follow this  
Grower420

Start up nowego portalu infromacyjnego

Recommended Posts

Witam was wszystkich, nie wiem czy piszę w dobrym temacie i czy mogę zrobić małą reklamę.

Otóż zbudowałem portal informacyjny http://egandzia.pl który dopiero się rozwija, proszę o ocenę mojej pracy, i czy ma to jakąś przyszłość, posty piszę sam, na podstawie tego co znajdę w sieci, oprócz postu masełko konopne tam większość jest opisana z mojego doświadczenia ;p.

Staram się być w tym temacie na bieżąco, jak złamałem regulamin to post delete i nie ma tematu ;p

Edited by Grower420

Generalnie ja osobiście nie widzę przyłości dla takich portali w tej branży, raczej są sprawdzone jakieś czasopisma - chociaż sam żadnych takich nie czytam. Generalnie wygląda to całkiem sensownie, ale na Twoim miejscu - wyjebałbym tą zieloną belkę "Polub nas na FB..." i zamiast tego dał wysuwany język, niebieski z boku - FB. Pogrzebałbym w plikach i spolszczył ten szablonik, bo słabo wygląda "read more". Dodał do chmury tagów więcej tagów, i najlepiej - w mojej opinii, jakby okienka z postami zajmowałby całą szerokość szablonu, a chmura tagów była gdzieś w stopce. I myślę, że przede wszystkim potrzebowałbyś uporu, to może za kilka lat będziesz miał jakąś rzeszę stałych czytelników. ;)

Dziękuję za rady, faktycznie trzeba na tym jeszcze popracować, tak jak pisałem dopiero to rozwijam, będę miał czytelników czy nie i tak będę go prowadził, dla samej zajawki ;p 

Fajny pomysł dodałbym jeszcze opisy odmian posiłkować się np naszym doświadczeniem z daną odmiana i sposobem uprawiania żeby każdy mógł to porównać z tym co piszą producenci.