Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

Start up nowego portalu infromacyjnego

Grower420

Recommended Posts

Witam was wszystkich, nie wiem czy piszę w dobrym temacie i czy mogę zrobić małą reklamę.

Otóż zbudowałem portal informacyjny http://egandzia.pl który dopiero się rozwija, proszę o ocenę mojej pracy, i czy ma to jakąś przyszłość, posty piszę sam, na podstawie tego co znajdę w sieci, oprócz postu masełko konopne tam większość jest opisana z mojego doświadczenia ;p.

Staram się być w tym temacie na bieżąco, jak złamałem regulamin to post delete i nie ma tematu ;p

Generalnie ja osobiście nie widzę przyłości dla takich portali w tej branży, raczej są sprawdzone jakieś czasopisma - chociaż sam żadnych takich nie czytam. Generalnie wygląda to całkiem sensownie, ale na Twoim miejscu - wyjebałbym tą zieloną belkę "Polub nas na FB..." i zamiast tego dał wysuwany język, niebieski z boku - FB. Pogrzebałbym w plikach i spolszczył ten szablonik, bo słabo wygląda "read more". Dodał do chmury tagów więcej tagów, i najlepiej - w mojej opinii, jakby okienka z postami zajmowałby całą szerokość szablonu, a chmura tagów była gdzieś w stopce. I myślę, że przede wszystkim potrzebowałbyś uporu, to może za kilka lat będziesz miał jakąś rzeszę stałych czytelników. ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+