Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

Kolejny rok za nami, szczęśliwego dla wszystkich!


PoLek

Recommended Posts

Siemano ludzie, kolejny rok za nami, przed nami następne 100! :D Dla jednym pewnie był udany, inni woleliby o nim zapomnieć, oby każdy następny był lepszy od poprzedniego.

Kolejne święta na trawce, już 9, kto by pomyślał lata temu, że to forum wciągnie na tak długo. życzę wszystkim szczęśliwie spędzonych świąt i przede wszystkim szczęśliwego nowego roku dla wszystkich, nie ważne czy w kraju, czy na emigracji. Zdrowia, szczęścia i zdrowia, bo bez niego ani rusz ( wie tylko ten kto go stracił ). Żeby każdy odnalazł w życiu sens i to co jest w nim najważniejsze. Nie dajcie się zwariować, ani ogłupić. Nie bądźcie zwykłą bezmyślną szarą masą, do nas należy nasze życie i nasze szczęście. Oby nikt z nas za kilka lat nie ocknął się ze świadomością, że życie ucieka mu przez palce.

Jeszcze raz szczęśliwego!

 

PoLek

Link to comment
Share on other sites

Dobre i szczere życzenia, przyłączam się do nich w 100%. Nie bądzcie przeciętni i nie wpadajcie w ogłupiający nałóg MJ, wszystko z umiarem. MJ w za dużych dawkach, daje więcej złego niż dobrego, także Panownie, wszystko dla ludzi, ale umiar najważniejszy. Miejcie otwarte głowy i nie dajcie się stłamsić systemowi, elitom tego świata. ;)

Link to comment
Share on other sites

to i ja się dołączę do życzeń :) Zdrowych, pogodnych świąt, dużo radości i spełnienia wszystkich skrytych marzeń oraz super wyników i bezproblemowych upraw i by was wszystkich fart nie opuszczał! Najlepszego dla wszystkich użytkowników ,administratorów oraz moderacji i by to forum kwitło jak te nasze podopieczne!!!

Link to comment
Share on other sites

2016 był dla mnie mega intensywny, nastąpiło w nim kilka przełomowych momentów. 

Niektórzy z was mogą pamiętać moją małą sylwestrową tradycję którą kultywuje już 9 rok. Mianowicie zostaje w domu :D z dzieckiem, a kobieta idzie na balety.

Szkoda, że nie ma już Shoutboxa, bo co roku zawsze udawało mi się kogoś znaleźć na sbo 2 w nocy :D 

Tak czy inaczej OBY NAM SIĘ! i udanego 2017.

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+