Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kalashnikova - POMOCY


Gość Daro7288

Recommended Posts

large.IMG_20161130_151258.jpgWitam, dzisiaj jest dzień ścięcia Kalashnikova, ale przedłużam ją bo po niej widać, że nie przyszła pora... Ile czasu jej dać jeszcze...?? Liście coś żółkną, ale podejżewam , że to od jakiegoś nawozu...  Przesadziłem ją przed wczoraj do donicy 20L... Raz na tydzień dolewam 1L wody z plantonem K... a co dziennie dolewam jej 0,5 czystej wody Żywiec zdrój... Mam wogóle liczyć na coś więcej z niej...??IMG_20161130_151149.jpgIMAG0076.jpg

Edytowane przez Daro7288
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no bo dzisiaj mija termin od farmaceuty nasion

 

A można prosić o przeniesienie ... Amba do dzieła... XD

 

 

bo ogólny jest 2miesiące i jeden tydzień a u tego to właśnie mija...

 

1 godzinę temu, gigit napisał:

Nie za częste to podlewanie? 

Myślę, że nie za częste bo bardzo dużo pije... Spragniona maleńka jest

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aha, czyli mogę spokojnie przedłużyć ją...?? To dobrze, bo już myślałem, że pod kose będzie musiała iść... A takie przedłużenie nie odbije się jej na czymś, np. smaku, albo zapachu, albo co najgorsze mocy... ??

 

a co do podlewania, to nie za dużo faktycznie... Bo wiem , że ktoś miał tej uprawy tej samej odmiany to co dziennie dolewał po 0,7 L wody w donice 10 L

 

ogólnie to późno zakwitła, po półtora miesiąca były widać dopiero włoski białe... A obok to jest AK472 autofem i nie mam żadnych problemów z nią/nim... ? AK ma miesiąc i zakwitła tydzień temu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ogólnie ma już dwa miesiące i tydzień, czyli 67 dni... Tak, to automat...  A tak od producenta jest termin... Ale wiem że taki producent pitoli głupoty, bo to zależy jaki ma się sprzęt do uprawy... Ja mam takiego pierwszaka, można powiedzieć...
 

 

A jaki mam nawóz kupić, bo jedynie co mi przyszło do głowy to dać jej Advanced Nutrients Big Bud  – akcelerator kwitnienia... Dobry byłby czy co innego, bo nie wiem jaki ... chciałem zestaw bio wziąść ale narazie nie mogę i muszę się obejść takimś nawozem...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Daro7288
7 godzin temu, dzikii napisał:

Co im przyświecało przez ten czas ? I ile godzin na dobę ?

 

 

7 godzin temu, dzikii napisał:

Co im przyświecało przez ten czas ? I ile godzin na dobę ?

 

na początku miałem świetlówkę
2700K ECOLINE 55W 3900 L + dwie świetlówki 6400K po 50W...
światło 20/4 dwa tygodnie, a potem zmieniłem na 18/6... 
A od 3 tygodni dokupiłem świetlówkę BLOOM 120, 6900 L  2700K 
4 świetlówki po 35W 2700K - 1250 L x 4 = 5000 L...
I zmieniłem światło 12/12 od tygodnia... I jak ustawiłem 12/12 to zaczęło mi lepiej rosnąć-zaczęły się bubsy robić...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+