Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kalashnikova - POMOCY


Gość Daro7288

Recommended Posts

Gość Daro7288
Godzinę temu, dzikii napisał:

no nie dziwne z tymi budsami przy 12/12 ;) ,powodzenia i z fartem

 

to automat, więc chyba mogę mieć te 12/12 do końca co...?? Bo jedni mówią, że nie można, że tylko pod koniec się daje 12/12... A ja wczoraj z 3 godziny czytałem i szukałem na forach i duuuużo ludzi mówiło , że dobrze że 12/12, obojętnie czy to automat czy fem... Dzięki, napewno się przyda FART... :-) Pozdro Dzikii

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Daro7288
O 1.12.2016 o 20:04, dzikii napisał:

nie doczytałem że automat, trochę mnie zdziwił 2 miesięczny weg  hehe

 

No bo nie pytałeś czy automat i temu nie doczytałeś... ? Oswój się z przyrodą Dzik... ? No automat, ale może się pomylili i dali mi femi... Bo dostałem AK472 w bonusie i pięknie rośnie i nawet zakwitł tydzień temu... A Kalashnikova to się opierdziela coś, ale to pewnie temu że nie mam dla niej wzorowych warunków... Mam nadzieję, że wybaczy i dostarczy mi pięknych i tłuściutkich kwiatów i doskonałej mocy... ? Ale na przyszły raz to zamierzam zrobić przyszłym kwiatom bardzo dobre warunki...

 

no jo, jeśli to automat to i tak długo kwitnie... A jaki nawóz mogę kupić, żeby ogarnęła coś dobrze kwiatów...?? Te Advanced Nutrients Big Bud mogę kupić i pomoże jej w wytworzeniu większych kwiatów... ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Daro7288
O 6.12.2016 o 00:16, Drwal napisał:

Kiedy ścinać to podstawowa wiedza.Poczytaj trochę,  zaopatrz się w jakiś mikroskop i patrz na trichomy. Ścinanie wg. zaleceń producenta zostawię bez komentarza....

Będę obserwował ją, ale w 100% nie będę się trzymał zaleceń farmaceuty nasion, kalashnikova powinna być ścięta tydzień temu, ale nie doszło do tej katastrofy... Jest niedojrzała i przytrzymam ją dłużej... ?

 

large.IMAG0760.jpglarge.IMAG0759.jpglarge.IMAG0757.jpgdzień 73 large.IMAG0756.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+