Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

PcBox- ogrzewanie


Drugi Plan

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio zrobiłem nowego pcboxa, chwilę stał w szafie, ale pc box, w dodatku w zamkniętej prawie szczelnie szafie, bez dostępu świeżego powietrza? - słaby pomysł..

Więc postanowiłem tegoż pc wyrzucić na strych, gdzie temp jest troszkę wyższa jak na zewnątrz, kompa wrzuciłem do takiej materiałowej, niewiele większej szafki(namiot na buty).

I przechodząc do sedna.. Z poprzednich grow mam termostat RT-2 i do tego myślę kupić kabel grzejny do terrarium http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://www.darewit.pl/sklep/index.php?p65,przewod-grzewczy-25w-terra-zoo-kabel-grzejacy-silikonowy  jak myślicie, zda to egzamin, jeśli wysypałbym w boxie podłogę kermazytem i na dole wyłożył tym przewodem?

 

Zdjęć niestety nie mogę dodać, gdyż swój telefon zmasakrowałem :elo:

Link to comment
Share on other sites

Mam taki kabel u siebie teraz w boxie i niewiele to daję, w szczególności jak przyjdą mrozy :) Chociaż box dużo większy, kabel mam 50W. Może gdyby dobrze go ocieplić, odpalić automaty ze światłem 24h, to jakoś by to pociągnęło. Jak miałbym wybierać, próbowałbym ogarnąć coś w tej szafie. Można powycinać z tyłu otwory wentylacyjne, tyle ze szafa "trochę" się zniszczy :) 

Link to comment
Share on other sites

Tak tak, tylko to nie taka normalna szafka, bo to jest tylko dół szafy, na który ma iść jeszcze górna część, a tej góry nie ma,

Dlatego chcę ten dół przerobić na taki głośnik, bo tak jak postawię noramlnie to jest pewne że ktoś nieporządany się do tego dobierze i zaglądnie do wnętrza...

 

idę już się za to zabieram, bo czas leci a panna szkoda, żeby się męczyła.

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+