Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

gryzący dym

sumollo

Recommended Posts

Witam.

Czy spotkał się ktoś z was może problemem gryzącego dymu?  Najprawdopodobniej jakiś błąd przy suszeniu. Wlozylem topki do sloja po okolo 3 dniach bo bylo juz suche jak wior.

Gdy próbowałem je zaraz po scince bylo ok. A teraz nie da sie tego palic bo dym podraznia pluca..  Cały krzaczek suszu do wyrzucenia :( ..   Da się to jeszcze jakoś uratować?

Jak by ktoś wiedział co się stało z tym suszem bede wdzieczny za helpa

na wiór? -przesuszyłeś

Jeśli masz świeżego topka to wrzuć do słoika z suchymi , zamknij i obserwuj. Możesz użyć też skórek z cytrusów.

Do optymalnego stanu już nie wróci ale trochę podratujesz.

swiezego topka juz nie mam wrzuce troche tych skórek...

czyli to od zbyt szybkiego suszenia robi sie z nim takie cos ze nie da sie tego palic?

nie chodzi nawet o smak siana czy cos w tym stylu , dym jest cholernie drazniacy a pluca podraznia tak ze az bolą jeszcze przez jakas godzine...roslinka 100% bio..

ale lipa ;/

czyli jesli dobrze rozumiem - moge pozbyc sie tego gryzacego czynnika z topkow, poprzez ponowne nawilzanie liscmi czy skorkami topkow w zamknietym sloiku i otwieraniu go co jakis czas?

bo nie jestem pewny czy sie rozumiemy:

bo np ususzony na szybko topek (np na kaloryferze w 3 godziny) smakuje jak siano, ale nie gryzie w pluca..a tego po prostu nie sie da palic..

co prawda nigdy nie udalo mi sie jeszcze dobrze ususzyc i zazwyczaj w smaku bylo srednie, ale nigdy nie bylo drażniące albo zeby kuło w pluca, a to palenie takie stalo sie od wczoraj, mniej wiecej w 7 dniu suszenia..a 2 dni temu dalo sie jeszcze palic pomimo sredniego smaku

skorki w sloikach sprawily ze topki zmiekly, probowalem je suszyc w ten sposob, zmieniajac co jakis czas skorki na nowe i pilnujac aby nie przesuszyc znowu topkow

ale nieszczegolnie to pomaga...poszla sie pierdo..ić cala góra fajnie zapowiadajacego sie  krzaka...

PRZESTROGĄ DLA POCZATKUJACYCH NIECH TO BEDZIE!

sprawdzilem warunki kupioną stacyjką meteo, w których suszylem nieszczesnego krzaka:

temp miedzy 23 a 26 stopni, wilgotnosc 39-45 % , usadowione przy samym ciagu went. wiec byl przewiew,

topki wlozylem do sloika juz 5 dnia, bo wydawaly sie juz bardzo suche (choc lodygi nie byly jeszcze lamliwe) , zostawilem tez za malo miejsca w sloiku bo zaladowalem go na full a gdy wyciagnalem na nastepny dzien jednego zeby sobie zajarac -bylo juz skopane..ciekawe ze charakterystyczny zapach wydziela sie dopiero po zmieleniu topka, jakby ze srodka..

Pisze to wszystko w nadziei, że ktoś mądrzejszy dopisze do tematu co stalo sie z tym paleniem..bo ja nadal nie wiem :(

• 2 months later...
  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+