Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa 12 x 600W Dinafem OG Kush


MisiuGoGo

Recommended Posts

Generator ci wolności nie zagwarantuje :) co najwyżej może trochę pomóc w jej niestraceniu. A co do spokoju. Mając taki namiot i tyle roślin, nawet jakbym miał jakiś "magiczny patyk" czy inne cudo, które to wszystko zasila i nie bierze ani jedenj kwh z sieci, to nie przespałbym spokojnie ani jednej nocy :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

32 minutes ago, Dzielnicowy said:

Generator ci wolności nie zagwarantuje :) co najwyżej może trochę pomóc w jej niestraceniu. A co do spokoju. Mając taki namiot i tyle roślin, nawet jakbym miał jakiś "magiczny patyk" czy inne cudo, które to wszystko zasila i nie bierze ani jedenj kwh z sieci, to nie przespałbym spokojnie ani jednej nocy :) 

Nie masz gwarancji, ze jutro pijany kierowca nie zabije ciebie, albo kogos z twojej rodziny. A jednak wychodzisz z domu, a na ulicy spogladasz w obie strony jak przez nia przechodzisz. Nie masz gwarancji, ze jutro cie cos zaboli, a za tydzien uslyszysz od lekarza wyrok. Owszem, nie mam gwarancji ze jutro wpadna mi do domu kominiarze, ale czy to oznacza ze wszyscy mamy byc niewolnikami systemu? A sypiam dobrze, lepiej niz jak dlugie tala temu pracowalem po 10 godzin za psie pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To zależy na jakim etapie. Teraz dzień 45 to dostają po 3.6L soku na dzień. Stężenie 1.8 ec. Wodę biorę z kranu, ec bazowe 0.3. 

Generator podpina się do urządzenia które się nazywa ATS. Mój już miał wbudowany ATS. Od ATS ciągniesz kabel do timera który jest wpięty w gnizadko z sieci energetycznej. Ustawiasz sobie na timerze kiedy chcesz żeby generator się uruchamiał, w ten sposób, że wciskasz tylko te ząbki, kiedy chcesz żeby generator nie działał. Zatem, kiedy timer się wyłącza, ATS wykrywa brak zasilania i uruchamia generator. Analogicznie, kiedy timer znowu zaskoczy, ATS odłącza generator. Proste kolego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+