Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

white widow auto Pięknie oszroniona ale nie ma mocy.


MaszMysz

Recommended Posts

Tak podejrzewałem napisałem do tanie sianie że lipa te ww auto i stwierdzili że nikt jeszcze nie narzekał na tę odmianę i zalatuje na kilometr konkurencją. w namiocie mam jeszcze 2 auto black jacki ,może z nich coś będzie ,ale mam mierne przeczucia bo już 7-8 week flow a kwiatostany są strasznie pszeżedzone  jak na tak długi okres  kwitnienia na youtubie wyglądało to trochę inaczej. Nie wiem może to moja wina chociaż studiuję długo fora na ten temat i poradniki indoor i wydaje mi się że niczego nie przeoczyłem ph ,wilgotność wentylacja,,nawozy wszystko podręcznikow do tego hps 250w w cooltubie.  Skołuję jeszcze tę lupę lub mikroskop ale to przez neta muszę zamówić bo nie mogę nigdzie dostać tych rzeczy (uroki mieszkania w małym mieście)

Scooby - a jak wyglądały trichomy w tym lipnym kszaku co o nim pisałeś ? Były brązowe ?

 

Mógłby mi ktoś polecić dobry sklep z pestkami ?Chciałbym kupić więcej ale tym razem koniecznie markowe i w dobrej cenie.

Osobiście zastanawiałem się nad royal queen seeds chociaż z tego drugiego widziałem podobny przypadek jak mój tylko na out passion#1 od dautch passion ale może koleś za wcześnie skosił?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, MaszMysz napisał:

Tak podejrzewałem napisałem do tanie sianie że lipa te ww auto i stwierdzili że nikt jeszcze nie narzekał na tę odmianę i zalatuje na kilometr konkurencją. w namiocie mam jeszcze 2 auto black jacki ,może z nich coś będzie ,ale mam mierne przeczucia bo już 7-8 week flow a kwiatostany są strasznie pszeżedzone  jak na tak długi okres  kwitnienia na youtubie wyglądało to trochę inaczej. Nie wiem może to moja wina chociaż studiuję długo fora na ten temat i poradniki indoor i wydaje mi się że niczego nie przeoczyłem ph ,wilgotność wentylacja,,nawozy wszystko podręcznikow do tego hps 250w w cooltubie.  Skołuję jeszcze tę lupę lub mikroskop ale to przez neta muszę zamówić bo nie mogę nigdzie dostać tych rzeczy (uroki mieszkania w małym mieście)

Scooby - a jak wyglądały trichomy w tym lipnym kszaku co o nim pisałeś ? Były brązowe ?

Napewno masz na myśli trichomy ? Może raczej chodzi Ci o pistile ;) ? Pistile miałem większość brązowych , trichy natomiast to raczej mleczne - wole taki efekt :) , ale i tam było gożej niż średnio. Ale zła pestka rzadko się trafia dwa razy z rzędu , więc szanse masz co najmniej 60% , że będzie dobrze :)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Kundel ? Nie rasowe "jaranko" ? Nie dajesz kompletnie żadnych racjonalnych argumentów tylko takie ....

Jak nie umiesz się brać za auto to Twój problem - zbyt łatwo można spieprzyć sprawę i af nie wybaczają błędów - to jest różnica między sezonem a auto oprócz samozakwitania. Pisząć takie rzeczy obraższ poniekąd ludzi którzy je uprawiają - a przede wszystkim robią z nimi Gow Logi - czego Ty sam wogóle nie robisz -  stawiasz z góry niżej od Growerów uprawiających sezony.

I większość rasowych growerów uprawia af w boxie właśnie - więc co chciałeś pokazać - wiesz tylko Ty. Popatrz na GJ Smaka chociażby. Idąć dalej tym tokiem - kundlowania - to 99% sezonów to też kundle bo hybrydy.....

Więc zamiast udawać mądrzejszego od ustawy o TK zaczni udzielać racjonalnych porad.

 

Jakie Ty argumenty chcesz? Ruderalis, pierwszy i ostatni argument :)

Masz swoje lata to pewnie pamietasz pierwsze auto np low ridery.

Wielu ludzi mowilo," ze mocne" , "siada na leb". Ja  czulem krotka faze i bol glowy.Od tamtych lat pale auto jak musze, czyli wczesny outdoor albo jak nie mam :) Zapomnialbym o Pol-auto od ggs ak47xPassion  dal mi 200g drugi dal 180g na outdoor wstawie fotke zezebys nie marudzil :) doszly w drugiej polowie wrzesnia.Po co mam sie brac za auto jak mam orginalne odmiany :)  Weg 12/1 potem roznie, a automaty lubia 18/6 albo lepiej, sa nieoplacalne! Prad,plon,jakosc,treningi wszystko na koszt Oryginalnych,pelnosezonowych Dam.

Przepraszam nikogo nie chcialem obrazic,tylko dac do myslenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, Rower85 napisał:

Jakie Ty argumenty chcesz? Ruderalis, pierwszy i ostatni argument :)

Masz swoje lata to pewnie pamietasz pierwsze auto np low ridery.

Wielu ludzi mowilo," ze mocne" , "siada na leb". Ja  czulem krotka faze i bol glowy.Od tamtych lat pale auto jak musze, czyli wczesny outdoor albo jak nie mam :) Zapomnialbym o Pol-auto od ggs ak47xPassion  dal mi 200g drugi dal 180g na outdoor wstawie fotke zezebys nie marudzil :) doszly w drugiej polowie wrzesnia.Po co mam sie brac za auto jak mam orginalne odmiany :)  Weg 12/1 potem roznie, a automaty lubia 18/6 albo lepiej, sa nieoplacalne! Prad,plon,jakosc,treningi wszystko na koszt Oryginalnych,pelnosezonowych Dam.

Przepraszam nikogo nie chcialem obrazic,tylko dac do myslenia.

Na takiej podstawie oceniasz AFy ? Na podstawie pierwszych Lowryder 'ów ? To tak jak by teraźniejsze TV oceniać na podstawie Rubina - ktoś wiekowy wie o czym mówię ;) Nikt Tobie nie każe "brać" się za AF 'y , ale równie dobrze Ty nie możesz zabronić brać się za nie innym. Poza tym mamy teraz 4te pokolenie AFów , które podobieństwa do LRów ma tylko ze względu na samozakwitanie. Każdy lubi to co lubi - ja wolę AFy i już. Cytując klasyka: "Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi ?" :D

Nie przepraszaj , różnica zdań powinna być , ale pamiętaj o wolności wyboru i odmiennym zdaniu innych - czasem ;)

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ja te ww miałem Af  ale nie powiem za wiele to chyba raczej lipny breader bo skusiły mnie tanie nasiona . zaczeła przechodzić w brąz i zero rezultatu chyba wdała się w ruderalis. Ale ostatni Rozmawiałem z kolesiem co zajmował się komercyjną 

W rozmowie stwierdziłem że automaty to z tego co czytałem lipne są jeżeli chodzi o moc i wagę . A on na to ,że te starsze faktycznie miały lipną efektywnośc pod względem Plon/moc . Ale je dopracowali i teraz są świetne polecał Ałto Mazar oraz critical auto rqs ,ale to dla komery..

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Na takiej podstawie oceniasz AFy ? Na podstawie pierwszych Lowryder 'ów ? To tak jak by teraźniejsze TV oceniać na podstawie Rubina - ktoś wiekowy wie o czym mówię ;) Nikt Tobie nie każe "brać" się za AF 'y , ale równie dobrze Ty nie możesz zabronić brać się za nie innym. Poza tym mamy teraz 4te pokolenie AFów , które podobieństwa do LRów ma tylko ze względu na samozakwitanie. Każdy lubi to co lubi - ja wolę AFy i już. Cytując klasyka: "Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi ?" :D

Nie przepraszaj , różnica zdań powinna być , ale pamiętaj o wolności wyboru i odmiennym zdaniu innych - czasem ;)

Pozdrawiam
 

Juz napisalem na jakiej podstawie oceniam AFy, a ty porownuj do czego chcesz.Gdy pod moim postem gdzie napisalem 

 

O 26.07.2016 o 23:23, Rower85 napisał:

Auto do boxa?Moze jeszce bio tabs:Facepalm:

Automat to nie jest rasowe jaranko tokundel :)

Jak nie masz mikroskopu to pozycz aparat,zrob zdiecie makro i przybliz.

 

pojawily sie -3,gdzie ostatnia linijka cytatu jest moim zdaniem super wskazowka.Pod twoja "riposta" gdzie nie wnosi za wiele wskoczylo 3+ :)

Kolesiostwo lub 3 konta, slabe :Facepalm: 

MaszMysz czekaj na trihomy, po curingu bedzie lepiej.

Edytowane przez Rower85
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 28.07.2016 o 21:43, Rower85 napisał(a):

Gdy pod moim postem gdzie napisalem pojawily sie -3,gdzie ostatnia linijka cytatu jest moim zdaniem super wskazowka.

Tak, ale myślę, że te minusy zebrałeś za 2 poprzednie :)

W dniu 28.07.2016 o 21:43, Rower85 napisał(a):

Pod twoja "riposta" gdzie nie wnosi za wiele wskoczylo 3+ :)

Kolesiostwo lub 3 konta, slabe :Facepalm: 

Ludzie czasami po prostu mają takie samo zdanie na dany temat, zdarza się :) 

Ja tam wolę sezony, ale auto miałem dość dawno, i geny raczej średnie. Do tego auto mają więcej CBD, co wpływa na haj. Może kiedyś spróbuję z nowymi strainami :)

900+ z automata, tego kundlem chyba nikt nie nazwie :)

a tutaj widać, jaką rolę odgrywają geny, oba planty mają po 70dni(auto):

http://www.growweedeasy.com/sites/growweedeasy.com/files/auto-flowering-cannabis-plants-difference-between-strains-70-days-from-seed.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś - miałem coś odpisać temu niedowiarkowi z natury :D Ale pięknie mnie uprzedziłeś :) Dobrze , że mam tu samych "kolesi" i 10 kont - żeby sobie samemu reputację podnosić :laugh: - taki był mój nikczemny plan od dnia rejestracji w 2006 :laugh:

Zresztą zaraz sam zrobię up ze swoimi panienkami , gdzie będzie widać różnicę jak na dłoni. Dwie panienki , obie Auto , identyczne wszystkie warunki - nawet podlewanie w tym samym dniu. A wygladają kompletnie inaczej.


 

Pozdrawiam Kolesi :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+