Skocz do zawartości
thc-thc

grower

white widow auto Pięknie oszroniona ale nie ma mocy.


MaszMysz

Recommended Posts

chłopaki stwierdzam że kupa mi wyrosła w growbox . Mam sporo pech tych ww auto jeżeli ma ktoś chęć spróbować z chęcią wyślę, mi się na pewno nie przydadzą

 

 

===========

Admin: korespondencję ze sklepem skasowałem, była nie pełna i ułożona... 

Edytowane przez Vito
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli się mogę odezwać i swoje 5 groszy dodać powiem tak mój koleszka uprawia od X lat i często kupuje u chłopaków z TanieSianie i bierze bardzo często ich pestki i powiem tak naprawde 0 problemów czasami jak payrzę na jego krzuny to myślę po co przepłacać i kupować drogie nasiona np z RQS  i innych firm paliłem nie raz trawe z nasion TanieSianie i niczym sie nie różniły osobiście kupuję nasiona w TanieSianie i nigdy problemów nie miałem  pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja z taniego też coś tam próbowałem. Ich white russian auto bardzo fajny. Lemon skunk auto po kilku miesiącacch w słoiku ostro wali w łeb. 5 buchów i mocna bomba. Ale np. big devil xl auto urósł na 17cm i dał ze 3-4g tylko. Ja bym się zgodził na to, co sklep oferuje. Wydaje się rozsądną propozycją.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spoko każdy może mieć własną opinię jednak ja dostałem lipę znalazłem  na necie również innych nie zadowolonych konsumentów poczytajcie opinie na forach o tym sklepie tutaj również wejdźcie w sklepy i znajdziecie na ten temat informacje wystarczy po kolei przejrzeć karty negatywne opinie maskują kolejnymi postami o promocjach w ten sposób że jest ich gęsto a wypowiedzi negatywne zostają w tyle do tego dochodzi próba zatuszowania sprawy niezadowolonego klijenta przekupienia go w wielu przypadkach wyciągają adresy ale później robią problem z wysyłką  (Swoją drogą zastanówcie się po co im te dane) . Mam jeszcze sporo tych pestek chętnie się podzielę  Jak coś piszcie na pw Są w opakowaniach producenta sklepu z którego je kupiłem ,tak jak je otrzymałem. Jedyne co się zgadza z opisem to że są automatyczne .

Oświadczam że nie posiadam żadnego suszu konopi a uprawa była prowadzona na terenie kraju UE gdzie prawo tego nie zabrania.

Pozdrawiam użytkowników forum 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A więc...

spierdolić automata można bardzo szybko i łatwo już na początku, jak roślina automatyczna ma problem na starcie to już cały dalszy grow będzie słaby. Wystarczy że miały stres za młodu typu: zaburzenia temperatury, palenie(dym) w pomieszczeniu uprawy, nadmierne dotykanie i przekładanie, mógłbym tak wymieniać i wymieniać, są ludzie co potrafią spierdolić podstawy a uważają się za zajebistych...  Mogłeś popełnić masę błędów a roślina nie jest w stanie się odbudować... 

Aby komuś coś zarzucić trzeba mieć dowody, a tu nie ma żadnego dowodu, roślina wygląda dobrze, na pewno nie z karmy dla papug. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+