Skocz do zawartości
thc-thc

grower

white widow auto Pięknie oszroniona ale nie ma mocy.


MaszMysz

Recommended Posts

Witam to mój pierwszy grow . Mam następujący problem Z tego co czytałem jeżeli 80% włosków na topach rośliny jest już brązowa wtedy pora na kosę . Żeby nie ryzykować falstartem Z tego tytułu że jestem jeszcze laikiem przezornie postanowiłem uciąć próbkę .Wybrałem ładnie oszroniony top i ciach ( około 70 dzień uprawy producent twierdził że cała zajmie 55-65 dni) . Top był pokryty pięknym szronem gołym okiem było widać biały osad na przyległych listkach. suszyłem 4 dni w szafce bobek o początkowej wadze 1 g . kiedy ładnie wysechł warzył 0.25g. Zapach był mało intensywny lekko owocowy . po zapaleniu lufki na pół efekt był bardzo mizerny na poziomie placebo. 

Zastanawia mnie gdzie tkwi przysłowiowy diabeł. 

Pestki ze strony . Producent oznakowany ich logiem 10 szt. 160pln.

namiot 60x60x140 dark room

na początku były żarówki cfl osram 1600lum ilość żarówk dokładałem z wiekiem aby im nie zabrakło światła rosły bez zarzutów 1 miesiąc

później hps 250w 

nawozy canna veg ,flo rizotonic,cannazym,boost.

ziemia canna  

ph utrzymywane w granicah 6-6.5

Wydaje mi się że spełniłem wszystkie wymagania co do domowej uprawy . Roślina jest piękna jak na pierwszy grow jestem z siebie na prawdę dumny tylko dlaczego susz nie mam mocy skoro tak pięknie wygląda i jest tak bogoto oszroniona?Screenshot_2016-07-25-19-38-03[1].pngScreenshot_2016-07-25-19-38-40[1].pngScreenshot_2016-07-25-19-38-40[1].png

Edytowane przez MaszMysz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jaranie po canna zawsze mi nie smakuje, ale nie ma to wpływu na faze.

Złe informacje odnośnie żywota rośliny co jest teraz nagminnym minusem seedbanków, wprowadzanie kogoś w błąd.

Jeżeli roślina nie działa to:

a. być może Twoja tolerancja jest wysoka, a roślina ma trichomy przezroczyste, choć przy przezroczystych trichomach i tak faza trwa do 30 minut.

b. zbyt szybkie suszenie, mogło mieć tez na to wpływ

c. roślina została ścięta zbyt szybko, nie poznaje się końca jej żywota za pomocą brązowych włosów, a jak przy roślinach bywa liście tzw.wiatraki, liście u schyłku uprawiania się żółte z tego ów powodu i że roślina maksymalizuje swój czas i wysysa z nich składniki.

d. nie mam pojęcia? może słabe pestki, breeder 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To są automaty czy pełno sezonowe? Automaty mają dużo mniej produkowanego %THC, śmiem twierdzić że słabe automaty uprawiane 'na masę' mogą mieć jakieś 5-7%.

Może słaba genetyka? Nie znam się na tym, ale może w słabej roślinie pewne nawozy mogą powodować spadek mocy?Z doświadczenia wiem też, że WW nie jest jakimś demonem mocy. Dużo palisz?

Mogę podać przykład coffee shop'a obok mnie który sprzedaje automaty RQS tylko i wyłącznie, powiem szczerze, tolerancję mam wysoką ale 'klepie' mnie stąd tylko Silver Haze czy Amnezja, a mój zeszłoroczny, marny Quick One łamał nogi.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rośliny jeszcze nie skosiłem to była tylko próbka faktycznie schła dosyć szybko na drugi dzień warzyła o połowę mniej a kolejnego 0.25 i ta waga się utrzymała. 

liście częściowo zaczeły żółknąć może z 8 wiatraków stało się żółte.

Nasiona tanie strona tanie sianie  i jak wybierałem z okienka producentów to właśnie ich logo było na początku i tam wybrałem te pestki. Mam jeszcze w namiocie 2 black jacki mam nadzieje że będzie lepiej..

Jak złapałem za topy to od spodu i w środku są lepkie tylko że zapach jest mało intensywny czuć nutkę owocu i typowego ziółka ale myślałem że bedzie intensywniejszy.

Jeżeli chodzi o tolerancje to jaram rzadko ostatnio może z miesiąc temu . A posadziłem bo po prostu uważam to za wspaniałe hobby i fascynuje mnie ta roślina i to że kwiaty mogą miec tak "magiczne" właściwości. 

Mogli byście mi cos poradzić jak mam postępować ? Bo w zasadzie to wiem że powinienem sprawdzić trichomy powinny być brązowe z tego co wyczytałem ale mogę jeszcze coś zrobić żeby poprawić sytuację/ i jak to jest z tymi trichomami? 

80% ma być brązowe?

w zasadzie to mam też out 10 ww auto 10 black jack auto i 10 big devil auto i jak w namiocie będzie kicha to chyba nie ma sensu tam jeździć bo tylko na wachę  kasę zmarnuję ... 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Rower85 napisał:

Auto do boxa?Moze jeszce bio tabs:Facepalm:

Automat to nie jest rasowe jaranko tokundel :)

Jak nie masz mikroskopu to pozycz aparat,zrob zdiecie makro i przybliz.



 

Kundel ? Nie rasowe "jaranko" ? Nie dajesz kompletnie żadnych racjonalnych argumentów tylko takie ....

Jak nie umiesz się brać za auto to Twój problem - zbyt łatwo można spieprzyć sprawę i af nie wybaczają błędów - to jest różnica między sezonem a auto oprócz samozakwitania. Pisząć takie rzeczy obraższ poniekąd ludzi którzy je uprawiają - a przede wszystkim robią z nimi Gow Logi - czego Ty sam wogóle nie robisz -  stawiasz z góry niżej od Growerów uprawiających sezony.

I większość rasowych growerów uprawia af w boxie właśnie - więc co chciałeś pokazać - wiesz tylko Ty. Popatrz na GJ Smaka chociażby. Idąć dalej tym tokiem - kundlowania - to 99% sezonów to też kundle bo hybrydy.....

Więc zamiast udawać mądrzejszego od ustawy o TK zaczni udzielać racjonalnych porad.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok dzisiaj skołuję mikroskop lub lupę jubilerską i wrzucę fotki ,może jeszcze coś z tego będzie tak czy inaczej w opisie jest wałek bo przedłuża mi się już 2 week .  Tak czy inaczej powinno już mieć jakiegoś kopa a w działaniu nie rużni się od trawy polnej. Dziękuję serdecznie wszystkim za pomoc i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@MaszMysz - widocznie trafiłeś na ujową pestkę.....Podobny przypadek miałem z Critical'em jakiś czas temu. Również wyglądał OK - pod każdym względem - a nie było działania - no może delikatne było - ale do tego co oczekiwałem to przepaść :) Więc czasem zdaży się taki "odmieniec" - gdzie geny zadziałają tak a nie inaczej. Jednak nie przejmował bym się tym zbytnio i ruszał z nastepną ;)

 

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+