Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Podróbki Auto Mazara od DP?


Dzielnicowy

Recommended Posts

Mam pytanie.

Może ktoś będzie się orientował. Czy pestki Auto Mazara z Dutch Passion, które od pewnego czasu są w paru sklepach w promocji -50%, to podróbki. Natknąłem się nie dawno na forum na post sklepu thc-thc ostrzegający przed podróbkami DP. Czy te promocje na Auto Mazara, to dlatego, że sprzedawcy skumali się że ktoś im gówniane pestki opchnął i teraz chcą się ich pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Raczej nie masz się co martwić. Jak na stronie DP są w promo, to pewnie dlatego w sklepach też są w promo. Te co ja widziałem, też były kupione w GF. Ale po 23 dniach ani jednego włoska. I wtedy mi się przypomniał ten post o podróbkach nasion DP. Może później zakwita po prostu. Na stronce DP znalazłem info, jak ktoś opisywał, że mu auto blue mazar, czy coś takiego, zakwitło koło 30-35 dnia dopiero.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pamiętam był tu wcześniej temat z problemem fałszywych opakowań od DP i te właśnie wyglądają na

lipne. Dlaczego a no dlatego że nie mają zgrzewów przez szerokość opakowania. Ktoś we wspomnianym

wcześniej poście pisał że te zgrzewy to rodzaj jakiegoś właśnie zabezpieczenia i nie jest je łatwo

podrobić a tu nie widze na opakowaniach żadnych zgrzewów chyba niedowidze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+