Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Świerze nasiona fem i reg z Holandii


BuFuNL

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Mam na sprzedaż, świerze, bardzo dobrze kiełkujące nasiona przwiezione z Holandii.

Są to krzyżówki najpopularniejszych odmian, nadają się na indoor jak i outdoor.

 

gallery_43947_1685_1508243.jpg

 

Lista odmian i dostępności:

- Jack Herer  X  OG Kush FEM 15zł sztuka / dostępne 250 szt.

- OG Kush  X OG Kush FEM 15zł sztuka / dostępne 10 szt.

- Power Bud X OG Kush FEM 15zł sztuka / dostępne 80 szt.

 

- Jack Herer  X  OG Kush REG 8zł sztuka / dostępne 40 szt.

 

Oczywiście do każdego zamówienia znajdą się gatisowe pechy.

 

 

Nasionka kupiłem z myślą o mojej kolekcji, bo jak wiadomo w seedbankach czesto można kupić stare sztrucle. Jednak jak to w życiu bywa, plany się zmieniły i nici z kolekcjonowania.

 

 

Wysyłam tylko i wyłącznie tradycyjną pocztą polską, ze względu na problemy techniczne z innymi przewożnikami które spotkały mnie w przeszłości.

 

Koszty wysyłki:

Paczka 24 - 13zł

Paczka 24 za pobraniem - 21zł

 

Przy zakupie za powyżej 200zł wysyłka gratis !

 

Zaintresowanych zapraszam do kontaktu na pocztę forum lub e-mail : BuFuNL@wp.pl

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Kultury ? Na tym forum nie ma za grosz kultury i na wszystkich innych, jeden ch*j. 

Odpowiadam na posty z taką samą kulturą jak do mnie się zwracają ludzie, bo jak na razie nie jesteście tylko ludźmi-pipolami ( z ang. people )  a nie człowiekami, daleko wam barkuje do człowieka dlatego nie warto sobię strzępić ryja dla was.

Powiedzcie mi jedną rzecz. Jak można oceniać kogoś produkt jeśli go nie sprawdziłeś/aś ?

Z takimi waszymi poleceniami to można sobie du*e podetrzeć, jak tak każdy produkt oceniacie.

To tylko świadczy o poziomie tego forum i wzystkich innych. Dużo otwieracie morde a nic nie wiecie.

Również nie pozdrawiam

 

P.S. PanikaGoryla ogarnia wasz wszystkich dlatego nigdy, nigdzie nie dojdziecie i nic nie osiągniecie, bo się wszystkiego boicie.

BUUU !

POLCIJA !

I już wszyscy macie gacie mokre . Hahaha . Naprawde śmiać się tylko, bo jest z czego.

 

 

no to z kultura tobie odpowiem: jak pisal @Vito wyzej jestes swiezym uzytkownikiem na forum logujesz pierwszy raz sie na forum gdzie nikt cie nie zna nie widzial ani jednej twej relacji ani nawet jak wygladaja te krzyzowki,wrzucasz zaraz temat z sprzedam nasiona ktore mozna po zdieciach sobie duzo o nich powiedziec bo nie powiesz ze po nich widac czy sa to nasiona po tych odmianach co piszesz a nie z wedkarskiego lub zoologicznego wyciagniete z zarcia dla ptakow.Chcesz sprzedac?napisz gl z relacji z hodowli tych krosow,nie widzialem nawet u zadnego innego uzytkownika by mial nasiona tych krosow rozdanych za free do testow no chyba ze masz taka uprawe ze mozesz testowac posadzic sobie parenascie krzakow by widziec jak rosna, jak nie to jedyny test jaki mogly przejsc to na kilkowalnosc a czy moze sprzedasz te nasiona i okarza sie genetyczna lipa?Zastanow sie jeszcze raz kto tu kogo obrazil nie tylko tu ale i na innych forach po prostu w swiecie w ktorym rzadzi pieniadz ludzie sie juz nauczyli i nie chca sie sparzyc na jakosci,bezpieczenstwie jesli tego nie rozumiesz to odpusc.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  

no to z kultura tobie odpowiem: jak pisal @Vito wyzej jestes swiezym uzytkownikiem na forum logujesz pierwszy raz sie na forum gdzie nikt cie nie zna nie widzial ani jednej twej relacji ani nawet jak wygladaja te krzyzowki,wrzucasz zaraz temat z sprzedam nasiona ktore mozna po zdieciach sobie duzo o nich powiedziec bo nie powiesz ze po nich widac czy sa to nasiona po tych odmianach co piszesz a nie z wedkarskiego lub zoologicznego wyciagniete z zarcia dla ptakow.Chcesz sprzedac?napisz gl z relacji z hodowli tych krosow,nie widzialem nawet u zadnego innego uzytkownika by mial nasiona tych krosow rozdanych za free do testow no chyba ze masz taka uprawe ze mozesz testowac posadzic sobie parenascie krzakow by widziec jak rosna, jak nie to jedyny test jaki mogly przejsc to na kilkowalnosc a czy moze sprzedasz te nasiona i okarza sie genetyczna lipa?Zastanow sie jeszcze raz kto tu kogo obrazil nie tylko tu ale i na innych forach po prostu w swiecie w ktorym rzadzi pieniadz ludzie sie juz nauczyli i nie chca sie sparzyc na jakosci,bezpieczenstwie jesli tego nie rozumiesz to odpusc.

Smaku on przeciez kolekcjonowal ale kielkowalnosc zajebista ;)))

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+