Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kiedy podstawić pod lampe


fazzybear

Recommended Posts

Witam.

 

Mam nasionko white widow z którego wyszedł kiełek i mam pytanie czy zakopać na 0.5m i włączyć oświetlenie i podlać kieliszkiem lub dwoma tak jak pisał vito http://trawka.org/topic/33455-jak-kielkowac-nasiona-konopi/

 

Czy wyłączyć oświetlenie i czekać aż roślinka wyjdzie z pod głeby?

 

Bo chce założyć growloga ale nie chce niczego spieprzyć wiec się pytam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oj kolego widze ze nie zastosowałeś sie do rady Szalonegoszalenca ;)

Bierzesz sie za uprawe a niewiesz nawet jak poprawnie wysadzac nasionka i piszesz ze niechcesz niczego spieprzyć ;)

 

Jak pusci kielek to kielkiem w dol na 1cm do gleby i na parapet i zwilzac nie lac wody tylko zwilzac jak rozlozy liscie to pod lampe ;)

Sory ze sie przypierdalam ale to dla dobra twojego i twoich roslin pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja zakopuje nasionko z kielkiem nawet do 2cm i wychodza spokojnie troche dluzej to trwa ale wychodza.Ostatnimi czasy sadzac nasiona do uprawy outdoor sadzilem je na roznych glebokosciach od 5milimetrow do 2 centymetrow i rosliny wychodzace z nasion posadzonych glebiej nie mialy problemu z samodzielnym calkowitym zrzuceniu lupiny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tam na około 0.5mm-1mm zakopałem i zwilżyłem dwoma kieliszkami z wodą takimi od wódki miejsce  zasadzenia nasionka i powinno rosnąć

Ojjjjj Fazzy Fazzy

 

Wytłumacz nam skąd wziąłeś te o,5mm, suwmiarką mierzyłeś.

 

Chłopie ocknij się i sprawdź następnym razem co napisałeś bo ludzie zaczną pizdę toczyć z Ciebie i z tego co piszesz.

 

Jak napisał Panika , my się przypierdalamy dla Twojego dobra i dobra Twoich roślin.

 

W zdrowiu i z fartem do mety.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+