Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Lanie nawozu podczas wegetacji (nasiona automatyczne)


fazzybear

Recommended Posts

Cześć.

 

Mój problem jest taki że kupiłem biohumus forte i do tego nasiona bubble gum automatic feminized które już wykiełkowały i są wsadzone do gleby.

 

A biohumus forte kupiłem na czas wegetacji i nie wiem czy go w ogóle lać i jak lać to od kiedy,bo o ile wiem wegetacja w automatach kończy się 14 dnia.

 

 

Jak coś donica 18 litrowa bo boje się o korzenie a to jest moja pierwsza roślinka.

 

Też przy okazji chciałbym się zapytać co ile podlewać i w jakiej ilości.

 

 

Jak popełniłem jakieś błędy to przepraszam ale jest to mój pierwszy temat na tym forum i proszę o wyrozumiałość :)

 

 

ps.producent biohumusu forte piszę żeby lać 2-4 nakretki na 1 litr wody

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrób tak jak podpowiedział Panika.

 

Jeśli nie masz siana,żeby zainwestować kilka pln w odpowiednie nawozy to lej biohumusa ale zmniejsz dawki, nie lej tyle co pisze producent bo biohumus jest bardzo mocny.

 

Dodawaj nawóz co drugie a nawet trzecie podlanie, to że weg kończy się 14 dnia to nie jest żadna reguła .

 

Dobrze by było,żebyś kupił szybko coś na rozwój korzeni . Jest tego od zajeb... i jeszcze trochę w każdym grow shopie. Alternatywą dla Ciebie może być Agrecol z wit.B. kosztuje jak dobrze pamiętam ok 6 pln a starczy na potężną ilość upraw. Również możesz go podać w pierwszych dwóch tyg flo, dla wzmocnienia bryły korzeniowej aby lepiej przyswajały wodę i składniki pokarmowe. 

Agrecol kupisz w każdym sklepie ogrodniczym.

 

Możesz też kupić BIO TABSY w growshopie. Są tanie i bardzo ale to bardzo dobre, przede wszystkim dla Laika. Walisz Tabsa do donicy i masz wyjebkę na PH,EC, itd. Tabsy zrobią całą robotę za Ciebie a co najważniejsze są w 100% BIO!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+