Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wesołe kwiatki...


mooniek13

Recommended Posts

ładnie sunt ładnie to na ł****u ? bo widziałem jakieś ślady w trawie niedaleko naszego zeszłorocznego spota , fajne te lr balkonowe , nie masz tam jeszcze jakiś pesteczek LR na zbyciu? :D

Bonawentury, zajebiste odmianki te do boxa ciekaw jestem tego

Bonawentury napisał(a):
2x ChemdogDDxSensi star

a tu fotki z piątku po 2 tygodniach od sadzenia zginęły 3 roślinki a hot mix wsadzone do ziemi nasionko bez kiełkowania ładnie wyrosło 😎

pierwsze 2 zdjęcia to ta roślinka znaleziona na starym spocie :)

/admin - linki do zdjęć nie działają/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • Replies 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ładnie panowie ładnie

a tu foty z najwczesniejszej wyprawy na spota w mojej karierze :D

o 4 w nocy stwierdziłem ze spać się już nie opłaca i zebrałem się na spota

foto porannego krajobrazu wynurzającego się zza gęstej mgły :)

/admin - linki do zdjęć wygasły/

a tu strumyk na rurze szamałem śniadanko :D

/admin - link do zdjęcia wygasł/

tu jakies dziwne wodne żyjątka podobne do chrząszczy ale chrząszcze nie pływają a jak wrzuciłem kawałek bolki do wody to zaraz go obsiadły i szamały w 3H tam tego było

/admin - link do zdjęcia wygasł/

a tu lądujący samolot :D

/admin - linki do zdjęć wygasły/

ta mgła + różne dźwięki lasu i łąk przyprawiało o dreszcze jeszcze przed lolkiem po już nawet nie wspomnę jeszcze jak dochodziłem do spota to 150/200m dalej w zagajniczku słyszałem dzika im bliżej spota byłem tym więcej i głośniej kwiczał aż się bałem ze zaraz się wyłoni z tej mgły ale w końcu przestał choć nadal słyszałem jak chrumka i ryje w błotku :D aż w końcu się zeschizowałem od tych wszystkich dźwięków i zamiast posiedzieć na spocie spieprzyłem na śniadanko nad strumyczek :D bułeczki + kawa + joincik o 06:30 w takim miejscu to coś pięknego :zbakany:

a tu foty roślinek :) pierwsze 3 foto to ta znaleziona

/admin - linki do zdjęć wygasły/

ta roślinka , najładniejsza i już obsypana żywicą . auto to nie jest płci tez nie pokazała nawet , dziwna sprawa z ta żywica ze już tak wcześnie ale myślę ze będzie to panna

/admin - linki do zdjęć wygasły/

niektóre małe trochę jak na miesiąc choć może na oucie to normalne nie wiem to mój w sumie drugi outdoor

roślinki mają po ok 38 dni i jak narzazie tylko 4 roślinki nie przetrwały

nawozów jeszcze nie dawałem na początku tylko saletra + florovit z dolomitem dzis miałem sypnąc tez saletry i tego florovitu ale przez dzika nic nie zdążyłem :D

aha i 2 albo 3 roślinki coś mi sfimowało ale sie trzymają :)

pozdrówka :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Fotki lepszym aparatem. Ładnie jest ale mysle ze jeszcze nappuchną jak myslicie? miałem tylko jednego automata w życiu wiec nie wiem :D jeden topek już się powoli suszy. Zapach jest nieziemski. Roślina w doniczce widać że ma malo azotu zato ta 2 ma mocny zielony kolor, dobra ziemia ;) Pozdroo.

93m.jpg 94m.jpg 95m.jpg 96m.jpg 97m.jpg 98m.jpg 99m.jpg 100m.jpg 102m.jpg 101m.jpg 103m.jpg 105m.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

:elo: Jako posiadacz MM tez dodam coś od siebie. Roślinki karłowate bo spędziły trochę w małych kubeczkach jednorazowych. Korzenie już nie wyrabiały od tego światła :D Wczoraj wysadzone.

1. /admin - link do zdjęcia wygasł/

2. /admin - link do zdjęcia wygasł/

3. /admin - link do zdjęcia wygasł/

4. /admin - link do zdjęcia wygasł/

5. /admin - link do zdjęcia wygasł/

6. /admin - link do zdjęcia wygasł/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

i o to ostatnie juz fotki ze spotu .Zdjecia były telefonem robione dlatego taka słaba jakosc.

Na fotkach znajdują sie Ak ta chudsza i Hk grubsza ale za to mniej zywicy ogólnie ak jest bardzo ciekawą odmianą i bardzo mi sie spodobała zobaczymy jak w smaku wyjdzie :]

Ak-

/admin - linki do zdjęć nie działają/

ostatni HK

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Spocik nr 2 -czyli ostatni :D taki mix -E sativa -swed edi.p1, jakos bardzo słabo im idzie mało fotek zrobiłem dzis je podlałem Humovitem eko :]

tu meski dzis wyrwany - nie wiem czy nie zapylił lekko innych krzaków :D

/admin - linki do zdjęć nie działają/

Krzaczki af od Grzesia są bardzo smakowite i bardzo ładnie wyszło nawet ładny plon przy 3krzakach ok 80g suszu otrzymałem :]

Teraz porównam zwyczajne odmiany jak sobie poradzą w naszym klimacie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+