Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nowy dzial


Skaze

Recommended Posts

Siema. Wszyscy wiemy o nowej ustawie ktora weszla do zycia a wiec trzeba popracowac nad anonimowoscia i bezpieczenstwem naszych danych nie mowie to o osobocha ktore zyja po za granicami (tak jak ja ) naszego panstwa ale o tych ktorzy musza zmagac sie z Polskiem prawem.

 

Anonimowoscia i bezpieczenstwem w internecie zajmuje sie od kilku lat.

 

O co mi chodzi ?

   Chcialbym aby zostal utworzony nowy dzial o nazwie Anonimowosc i Bezpieczenstwo gdzie bysmy pisali o tym jak najlepiej sie zabezpieczyc.

 

Przepraszam ze bez polskich znakow ale klawiatura nie znitegrowana z sterownikami

 

Pozdrawiam..

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Anonimowość nigdy nie istniała w internecie. Taki dział może zostanie stworzony ale tylko dla ludzi z rangą growera.

System chce abyście sie bali, nie wychodzili ponad przeciętniaków, gwóźdź wystaje? to go trza przybić.

Życie w strachu nic dobrego nie przyniesie, wiec wybrać trzeba życie dalej w matrixsie... czy żyć we własnej rzeczywistości. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

100% anonimowosc nie istnieje ale zawsze mozna ja zmaksymalizowac. Jest pelno techni utrudniajacych namierzenia a watpie ze polska policja poswieci czas do namierzania kazdego z wezlow aby dotrzec do glownego celu jest to bardz naprawde bardzo czasochlone i wymaga duzej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja troszkę wywrotowo napiszę : zapraszam smutnych Panów do mnie....już dwa razy byli więc korona im z głowy nie spadnie jak zajrzą jeszcze raz I nich cmokną mnie i moją rodzinkę w ...  :)

 

"Ain't nothin' gonna break my stride
Nobody's gonna slow me down, oh-no
I got to keep on movin'

 

I tak będę sadził , relacjonował i palił. A oni niech straszą i inwigilują od tego są  :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby z jednym, dwoma plantami to pies może sobie jedynie szczekać bo sąd i tak raczej nie posadzi.

Ale sprawa robi się bardziej zabawna jeśli masz więcej nież powiedzmu 20,50,100, plantów itp.

Trzeba jednak zachować umiar robić swoje tylko być ostrożnym i zabezpieczać się bo psiaki

węszyły,węszą i węszyć będą.

A wracając do tematu dobry pomysł z ,,tematem o zabezpieczeniach itp,,. rang growera dla tego tematu

też dobry pomysł zabezpieczy trochę....?.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Na moim przykładzie mogę powiedzieć że za jednego krzaka nic ci nie zrobia jedynie odrobki miałem. Gdybym nie odsiadywal kiedyś wyroku prokurator by umorzył postępowanie. A policja jak przyszła się śmiała z tego. Dziś podejście się zmieniło. Ale jakbyś miał uprawę ze 100 krzaków wiadomo,że by był wyrok. Potem na psach mi powiedział policeman, że za 3 krzaki też mi nic by nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+