Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Podłoże na outdoor


Drugi Plan

Recommended Posts

Czołem.  

Zakladam temat zeby sie was doradzicić,  co do przyszłego ego outa. 

Planuje trzy,  albo cztery spoty.  Dwa pierwsze beda prawdopodobnie blisko ssiebie,  jakies 500m, a trzeci i czwaty jakies 15minut piechotą. 

Prace na dwoch spotach ma zamiar zaczac gdzieś w na poczatek w polowie kwietnia w boxie,  po cYm wyniesc wszystko w maju na zewnątrz. Na każdym spocie po około. 4 krzaczki w wiadrachpo farbie bodajze 10l. Wiadra beda staly w takich dolakch zeby je troszke obniżyći zeby sie w oczy wiadra nie rzucały. 

 

 

Najważniejsze pytanie.. 

    Mam około. 15 nasion. 

Jak kupie 2x biobiz allmix 50l(co myslicie o tej ziemi? ) 3 kostki kokosowe bodajze wystarczajace na jakies  20l jedna i do tego dolomitu trosKe na wierzch,  mam zamiar dorzucić. Trochę. Lajna z kurzej ściółki,  co wy na to?  Jak oceniacie?  Moze byc taka mieszanka?  MIEScze zie do 13-15wiader 15l? Do tego moge jesze troche ziemi. Spod pokrYw czy cos dorzucić.  

 

Co możecie mi doradzic?  Docenie wszelkie wasze uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko zależy od tego jaka gleba jest na miejscu.

 

"Jak najproscieji i jak najszybciej." :rolleyes:

 

Do wiadra wkładasz:

1. Kostki kokosowe.

2, Posypujesz dolomitem z MG

3, Dodajesz ukorzeniacz sypki.

4. Dodajesz perlit lub wermikulit albo jeszcze lepiej agro-wermikulit "złoto ogrodnika".

5. Dodajesz obornika granulowanego do wyboru do koloru owczy, kurzak, wołowy, koński etc.

 

Znajdujesz miejsce. Odrzucasz darninę. Przekopujesz spory dół. Wrzucasz ziemię spod pokrzyw. Dodajesz powyższą mieszankę uprawową.

 

Przychodzisz 2-3 razy żeby przeplewić.

 

Końcem czerwca do początku sierpnia przychodzisz aby wyrwać ewentualnie męskie. Wtedy też posypujesz jeszcze raz obornikiem mieszając go z wierzchnią warstwą gleby. Naginasz rośliny i odprowadzasz odgałęzienia na boki (tylko jeśli zgodne jest to z koncepcją spota, można tego nie robić bo rzuca się w oczy)

 

Przychodzisz końcem września - zbierasz pierwsze.

 

Przychodzisz początkiem października zbierasz resztę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No mozesz.z.pod pokrzyw nakopac albo w biedronce za grosze kupujesz wory 50l i taki jeden na.2 krzaki bedziee dobrze w niedawnym,oucie mi pieknie porosly w takiej ziemi i wcale ich duzo nie nawozilem bo i rosly obok pokrzyw to mialy szamke :-) wystarczy wpasc na spocisza raz na 2tyg chyba, ze susza to raz tygodniowo podlac 2literki pod krzaka i narka to silne bestie dadza rade

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+