Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | White Russian AF


bart85

Recommended Posts

@bart85 & Panika  - Smaku radził Sebie , ale Pany spójrzcie który tam jest dzień flo ? Seby WR za kilka może naście dni skończy żywota. W tym stadium flo jak najbardziej można - nie trzeba - można usunąć kilka wiatraków przysłaniających co niektóre kwiaty. 

Ale ja i tak bym poodginał  :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chłopaki dajcie na luz bo sie poczerwienilem jak to czytam :)

"Haha no niezle.

Skoro Smaku tak radzil to niesmiem podwazac jego opini ."

Poszukajcie w zakonczonych indor jakie ja robilem gafy na poczatku kazdy dojdzie do tego etapu po swojemu ja tez czytalem i bralem krytyke na klate od ludzi ktorych do tej pory podziwiam jak widze ich projekty szkoda ze wiekszosc sie z tad wyprowadzila.Wiec rada dla was lepiej uczcie sie na swoich bledach.Pozdro i bez cukru Panika bede robil GL to wtedy bedzie cukier albo kwach :)Pozdro Ekipa!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Zgodnie z zapowiedzia upek przy podlaniu. Wszystko wydaje sie byc okej tylko dolne liscie zaczynaja pomalu zolknac, ale mysle, ze to kwestia wieku roslinek. Chyba ze maja za duzo papu - nastepne podlanie zrobie czysta woda :)

Dzien 38 / flo 22

Ta panna stoi z brzegu boxa i jest najwieksza, zajmuje cala szerokosc boxa i chyba z niej bedzie najwiecej tematu. Mocno oszroniona.

222

 

Ta panna stoi w lewym rogu z tylu boxa i jak widac jest najmniejsza, lisciasta, ale za to bedzie miala jeden duzy szczyt (mysle ze okolo 10-12cm) i jakies boczne topki tez beda :) Prawie praktycznie nie ma na niej szronu.

333

 

A to jest mutant z ktorego mialo nic nie byc :) Jak widac poradzil sobie calkiem niezle i tez troche tematu z niego zbiore :) Mocno sie szroni.

444

 

A to calosc juz po podlaniu i spowrotem w boxie.

555

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A który to dzień Panie , bo nie napisał Pan :) Mnie najbardziej się podoba panna nr.2   :trawka:

bart85 - przecież to normalne , że dolne partie żółkną w tym stadium. Żółkną nawet szybciej , bo u mnie już w 20stym dniu zdarzały się blade wiatraki u dołu.

 

Ogólnie rzecz biorąc bardzo fajne panny jak i grow :)

Mam nadzieję , że z panelu raczej jesteś zadowolony i moja rada co do niego okazała się całkiem trafiona ;)

 

Pozdrawiam

-Scooby aka Scorp  B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien jest 38 / 22 flo - poprawilem wyzej :)

Powiem tak... Panel jest zejebisty, ale trzy planty na ta powierzchnie z tym panelem to za duzo. Dlatego jestem ciekawy jak pojdzie z jednym sezonem w 9 litrach :)

Co do plantow to tez najbardziej podoba mi sie 2 a to dlatego, ze bedzie duzy top, ale 1 tez niczego sobie :)

Ale ta 2 ma liscie w wiekszosci oklapniete swoja droga ciekawe czy to wlasnie nie przez zbyt duzy scisk :P

Dzieki za mile slowo :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+