Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ocena uprawy.


Drugi Plan

Recommended Posts

Cześć. Mam do was prośbę, ażebyście ocenili moje postępy pracy.

Box 60x60-150

W dużym boxie 2x Ak

Wyposażenie:

-wentyl wlotowy, za nawilżaczem, znajduje się ok 30cm od podłogi/24h

-wentyl wylotowy na suficie./24h

-nawilżacz poj 5l wilgotność ok 50% dzień/ pracuje w czasie pracy lampy

-termostat,grzałka z nawiewem- temp dzień 20-26*C/ noc nie mniej jak 19*C

-lampa hps 150W 18/6

-wiatrak mieszający/24h

 

W duży box, [jak na zdjęciu widać] włożylem PC-box, gdyż miałem problem z temperaturą w szafie, a krzaczków już nie chciałem przesadzać do docelowych, bo swój wiek mają

1ak,1fruit,po prawej jest starszy, a mniejszy ;D

-wlotowy

-wylotowy

-zbiorniczek mający na celu poprawic wilgotnosć

-2x23W tornado philips 2700K, 1x 20W cool osram 6500K 18/6

 

A co do pc- nie zasłaniam go obudową, bo myślę, że kilka lm jak z hps tam wpadnie to nic im nie zaszkodzi, ponadto mam wszędzie równą temp i wilgotność.

 

Ostatnio myszowiór zasrany mi się przespał na boxie, oczywiście już był martwy- dostał dopylacze i na wielki zasnął :P Na boxie miał ciepło to nawet nie zesztywniał :D

 

 

Zapraszam.

Oceniajcie i doradźcie co mogę zmienić, czy coś, dzięki :)

 

 

 

post-43434-0-93591200-1448300346_thumb.j

post-43434-0-08133200-1448300448_thumb.j

post-43434-0-03199100-1448300482_thumb.j

post-43434-0-45584400-1448300604_thumb.j

post-43434-0-23231400-1448300667_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ścianki zarówno w pc jaki w grow masz pomalowane albo czymś obłożone? i który to dzień? To są Af czy full sezon? Jakich nawozów używasz lub masz zamiar używać? tego z pc bym wyciągnął bo dość ładnie wygląda i lepiej jakbyś pozwolił mu podrosnąć a tego małego wsadź do pc albo ogólnie wszystkie trzymaj tylko w grow( dużym). 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

-w pc ścianki oklejone taśmą aluminiową

-w dużym boxie malowane farbą olejną, a drzi obite folią białą z growshopa

*fruit czyli ten większy w PC- 34dz

*AK w pc 46dz

*Ak duży w boxie 24dzień

*mały Ak-2dzień/ dni od wyjścia z ziemi.

-Wszystkie AF

-Jedynie jeśli widać niedobory, to biohumus forte.

 

Nie za późno, żeby przesadzać te z pc?

One już powoli krztałtują topki, więc nie wiem sam?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zarówno Ak jak i fruit są mniej więcej w połowie życia a fruit z tego co czytałem to w 1/3 wiec śmiało możesz je postawić pod HPS. Wyrosną bardziej dorodne niż pod CLF, to na bank. Donic już raczej nie zmieniaj bo lepiej nie ryzykować zbyt wielkim stresem. Do PC wsadź tylko małego AK z GrowBox'a, a w Grow zostaw pozostałe 3 jeśli miejsce Tobie pozwoli :) Najlepiej byłoby wszyztkie wyciągnąć z PC i wstawić bezpośrednio w Grow ale nie wiem czy je poupychasz, no i musiałbyś jeszcze jedną lampę dołożyć albo zmieszać CFL z HPS, zaszkodzić nie zaszkodzi a jedynie dopomoże :) Powodzenia  :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaryzykowałem..

Przeasdziłem krzaczki z pc do doniczek 3l. tamte były 2,6l, może nie wiele więcej, ale do mniejszych by się nie opłacało, a większe jakbym dał to nie bardzo  byłoby miejsce

Czyli aktualnie w pc jest tylko mały krzaczorek, ten 3dniowy, wyciągnąłem go póki co i dałem do malutkiej doniczki, bo tak czy taknie miał korzeni.Jak trozkę zbuduje łodyżkę, jakieś 2cm do wsadzę do docelowej i wtedy albo światło w boxie będzie chodziło, albo to światło wykręce i powiesze gdzieś na ściankach, ale chyba nie będzie mi się chciało demontować, zobaczym jak będzie z miejscem :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+