Skocz do zawartości
thc-thc

grower

100% amator


Bocian88

Recommended Posts

Masz żarówkę na kwitniecie. Zależy czy to sezonowki są czy auto. Przy sezonowych na weg potrzeba najpierw zimnej barwy np (6500k) i przelączamy według uznania kiedy chcemy żeby zaczęła kwitnąc na ciepłą barwę (zazwyczaj około 14 dni zależy ile kto ma miejsca ) . A jak to auto to im to obojętnie bo same zaczynają kwitnąc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sezonówka czy automat to ze światłem ma ch.. wspólnego. Na HPSie polecisz całą uprawę. Robisz na budowie i kasy nie masz?:) Słyszałem że w budowlance dobrze płacą. Koc od biedy może być. Najlepiej byłoby kupić balast elektroniczny, ale ten zapłonnik może się nada. Zerknij co tam na nim jest napisane. A czy auto i czy panny, to się w trakcie dowiesz. Jeżeli po 20-30 dniach pod światłem na roślince nie pokaża się włoski, tzn. że te sezonówka i trzeba jej ograniczyć ilość godzin światła na dobę. Czyli zasymulować zbliżającą się jesień. Np z 18h na 12h. Potem obserwujesz czy pojawiają się włoski :) czy jajka :(. To może potrwać i ze 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+