Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Co dyrektor z ZUS ukrywał w piwnicy?


przezorny

Recommended Posts

Ale szmaciaż "kolega" z pracy!!!

 

Młody, zdolny, z niezłą pensją. A jednak dyrektor do spraw informatyzacji ZUS w Olsztynie wciąż czuł niedosyt, pragnął w życiu czegoś jeszcze... Czego dokładnie? Wyjaśnili to policjanci, gdy zeszli do czeluści jego piwnicy.

Tomasz F. (31 l.). uchodził za solidnego, koleżeńskiego i wiecznie uśmiechniętego pracownika. Często zapraszał do swojego domu znajomych z pracy. Jednym z jego gości był inny dyrektor z ZUS-u. To właśnie jego Tomasz F. miał poczęstować skrętem z marihuaną. Gość jednak nie okazał wdzięczności. Zawiadomił policję.

 

Prokurator nakazał przeszukać mieszkanie i piwnicę Tomasza F. I to był strzał w dziesiątkę. Okazało się, że dyrektor zorganizował w swojej piwnicy profesjonalną plantację narkotyków. Miał tam dwa namioty z odpowiednim oświetleniem i nawilżaniem!

Tomasz F. uszczelnił piwnicę, by przypadkiem nie wydobywał się z niej zapach – powiedział w rozmowie z Fakt24 jeden z policjantów. W namiotach rosło pięć dorodnych krzaków konopi. A obok na półkach z wekami, w słoikach znajdowało się 300 gramów wysuszonych już narkotyków.
Tomasz F. został zatrzymany i przesłuchany. Tłumaczył prokuratorowi, że „ciężko choruje i musi palić trawkę, bo ona go leczy”. Prokurator nie uwierzył i przedstawił mu zarzuty.

– Usłyszał trzy zarzuty: udzielenia narkotyków, hodowli i posiadania ich znacznej ilości – informuje prokurator okręgowy Zbigniew Czerwiński.

Tomasz F., nie został aresztowany. Prokurator zażądał od podejrzanego kaucji, odebrał mu paszport i dwa razy w miesiącu kazał się meldować na miejscowej komendzie policji. Tomaszowi F., za narkohodowlę grozi 10 lat więzienia. W zeszłą środę był jeszcze w pracy. Nie chciał rozmawiać. Gdy jednak opuszczał budynek ZUS-u, na jego twarzy malował się smutek. Wygląda bowiem na to, że informatyk kariery w ZUS-ie już nie zrobi...

 

 

http://www.fakt.pl/polska/dyrektor-zus-z-olsztyna-w-piwnicy-hodowal-narkotyki,artykuly,585928.html

Link to comment
Share on other sites

Nie szkoda ci że drugiemu człowiekowi (który nikomu nic złego nie zrobił) skur**y chcą zrujnować życie?

Dla konfidentów hak.

Każdy z nich w barku trzyma alkohol - naprawdę groźną substancję. Dlatego też powinni stracić pracę i iść do więzienia

 

Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych. Sprzeciwiajmy się tym którzy chcą napiętnować nas i karać za grass.

 

Green war ciągle trwa. :gun:

Link to comment
Share on other sites

Takie sytuacje łamią człowieka na psychice, zapraszasz ziomka z roboty do siebie do domu pijecie piwko gadacie , ty odpalasz blanta

dajesz mu go aby z tobą zapalił  a on dzwoni na pały, Zwykły akt życzliwości między ludzkiej a on ci rujnuje życie osobiste/zawodowe.

Szczyt chamstwa i bezdusznośći.

Link to comment
Share on other sites

Jak widać nie był to ziomek....ziomek ziomka raczej nie sprzeda  ;)

Tu jest POLSKA tu się pije. Kto nie wie ten smutno kończy....niestety.

Trzeba się mieć na baczności i nikomu nic nie mówić. U nas sąsiedzi donoszą a co dopiero koleś który być może szukał na drugiego haka....i hak sam się znalazł.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+