Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Ilość na potęgę Jakość w zapomnieniu - Oldschool'owa trawka tylko dla koneserów.


Ambasadorka
 Share

Recommended Posts

 

:zen: Witam   :zen:

 

W dzisiejszych czasach przestała się liczyć się jakość... a górę przejęła ilość.

Nie tyczy się to tylko trawki, ale pod wieloma aspektami życia codziennego ludzie wybierają ... słabej jakości rzeczy, jedzenie, palenie, picie - co skutkuje w pogorszeniu jakości życia.

Ogól jakości życia pozwala się nam albo nim cieszyć albo zniechęcić. Państwu skutecznie wyszła ta druga opcja, gdzie delegalizując oldschool'ową trawkę ... wprowadzili chemiczny syf.

 

Dilerzy biją na głowę jak zwiększyć swój plon tylko i wyłącznie dla korzyści majątkowych. Pomysły rodem z uczelni chemicznej, cukier, nafta,ace,boraks a może domestos? Co tylko zwiększy wagę by wcisnąć kit naiwnym ludziom... a kilka więcej złotówek mieć w portfelu.

 

Przypomina to pewne zwierzę...

gallery_27223_11_26914.png

 

Czy Czasy oldschoolowej trawki poszły w zapomnienie... Nigdy - dopóki żyją ludzie którzy traktują to więcej niż zwykłe jaranie nie zginie.

 

Stawiam na jakość a nie ilość.

 

gallery_27223_413_93001.jpg

 

 

Dilerzyny podrzędne sprzedawczyki gównianego sortu.

 

Problem polega na drobnych rzezimieszkach którzy za wszelką cenę chcą zarobić a się nie narobić, żerując na nieświadomych ludziach.

Sprzedając najgorszej jakości susz, dodatkowo spierany syfem byle by waga była większa. Czy ludzie już są tak naiwni? Czy poddają się przez system, który zaciska pętle na gardle osób wolących trawkę od alkoholu... prochów...

Paląc te gó**o? Nazywajmy rzeczy po imieniu, system doprowadził do tego iż zanieczyszczenie trawki z ulicy sięgnęło zenitu.

Sprawdziłam pod mikroskopem palenie z ulicy, wygląda ono jak genetycznie zmutowana oblepiona larwa! Chore czasy nadchodzą dla tych co to palą. Chore ich ciała i umysły będą.

Jeżeli ludzie nie zaczną otwarcie rozmawiać na temat toksycznej marihuany inteligentniej to coraz większa ilość syfiastego suszu będzie się pojawiała na ulicy.

 

Trawka nie dla każdego....

 

Zawsze powtarzam ważną kwestie w swoich artykułach, marihuana nie powinna być dostępna dla każdego. Dlaczego? Ponieważ ludzie nie potrafią z niej prawidłowo korzystać. Poprzez propagandę systemu marihuana stała się nie tylko nie poprawnie odbierana, ale i uprawiana, używana i sprzedawana.

 

Co się stało z ideą trawki?

Chęci zarobku ponad wszystko, cena ulicznej trawki to 40-60 zł za 1 g co czyni ten "produkt" luksusowym, ale jak można nazwać coś luksusem jak wygląda to jak gó**o? Będę tego słowa używać chyba częściej, choć nie jest kulturalne nie ma określenia na to co się dzieje z przerabianiem marihuany na handel.

Boraks, Cukier, nafta, szkło, domestos, ace, opiaty heroiny, dopalacze.... To można znaleźć w suszu z ulicy, hmmm kiedyś za sprzedanie suszu z tytoniem diller mógł dostać w czapę... Dziś dilerzy stali się aroganckimi handlarzykami gówna -   :)

 

Jeżeli chcesz mieć coś dobrego musisz zrobić to sam...

 

Prawda w każdym calu życia codziennego, tyczy się to wszystkiego jeżeli chcesz zadbać o swoje życie nikt tego za Ciebie lepiej nie zrobi.

Na forum jest wiele osób które powiedziało "Dość syfu" ocknąwszy się z letargu kupowania syfu, stawiają na jakość, co cieszy oko i duszę, że jest nas coraz więcej tych co nie zadowalają się byle czym.

 

Uprawa wiąże się z wieloma ryzykami, system sprawił to aby nie dopuścić normalnym ludziom dostęp do jakości, z reszta tyczy się to każdej kwestii życiowej, wystarczy zobaczyć czym trują ludzi w żywności która jest nafaszerowana rakotwórczymi konserwantami.

Dlatego pasja uprawy trawki przeradza się w późniejszych czasach na pasję do uprawiania własnej żywności.

 

Co robić by zmieniać opinie na temat trawki?

 

Otwarcie i kulturalnie rozmawiać, ale na spokojnie i w odpowiednich sytuacjach, osoby które są przeciwne z góry traktują ten temat, sądząc a nie rozważając. Nigdy nie przekona się ludzi brakiem kultury w wypowiedzi, jak i agresją wobec systemu, przykłady macie z ostatnich zdarzeń walki  w sprawie oleju konopnego.  Im mocniej próbuje się przekonywać, a nie tłumaczyć tym bardziej wzbudza to negatywną postawę wobec marihuany. Krzyki, awantury, usiłowanie czegoś na siłę nigdy nie wskóra pozytywnej opinii. 

Jest to proces dla cierpliwych i dojrzałych osób, które kierują się już nie tylko dobrem własnym ale chęcią polepszenia życia również innym.

Warto rozmawiać na temat toksycznej marihuany, o problemie który sięga na prawdę dużej ilości ludzi. W każdym regionie kraju pojawia się ta sama sytuacja, ludzie palą bardzo toksyczną marihuanę, która ma na pewno negatywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.

 

Być może tworzy to państwo, pozwala na sprzedaż toksycznego suszu by wywoływać własnie tak negatywną propagandę wobec marihuany. Gdyby ludzie mieli dostęp do dobrego jakościowo suszu mogli by obiektywnie spojrzeć na używanie, efekty jak i medyczne zastosowanie. To co jest na ulicy powinno być uważane za silnie wyniszczające, i nie powinno tego być nigdzie.

 

Nie wspierać dilerów -  to powinno być pierwszym krokiem, nie kupować, nie brać, nie smakować - wyjdzie lepiej i na zdrowie.

 

Paląc toksyczną marihuanę naraża się zdrowie fizyczne i psychiczne, gdy substancje zawarte w suszu są chemiczne, cały układ oddechowy jak i nerwowy dostaje szoku. Człowiek jest organizmem żywym każda chemia wprowadzona do Układu oddechowego będzie doprowadzała do wewnętrznej walki z toksynami, stąd złe samopoczucia, dziwne psychiczne dolegliwości ... Spora część osób paląca susz z ulicy ma wiele nie przyjemnych dolegliwości, które czasem pojawiają się po czasie.

 

Taka tendencja do chemizowania suszu pojawiła się w przeciągu 10 lat,  tylko tyle lat wystarczyło do pogorszenia się tego co ludzie zwą marihuaną. Nie opowiadając o błędach z natury ogrodniczej, ponieważ uprawy komercyjne nie mają być poprawne a szybkie i duże.

Także to co można kupić u dillera to najgorsza możliwa opcja, która niestety jest w większości.

 

Zwracajcie uwagę na jakość, pod każdym kątem czy to jedzenia, picia czy palenia...

 

Zdrowie ma się tylko jedno, jeżeli nie zadbacie o nie sami nikt za Was tego nie zrobi.

:zen:

 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+