Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Vertical czy Horizontal. Oto jest pytanie.


PisiontyWieśław

Recommended Posts

Witam wszystkich, sorry za drugi podobny temat ale czas mnie nagli, a sam na ostatnie dni się pogubiłem. Powiedzmy, że mam nieograniczoną ilość miejsca w boxie, HPS 600w oraz 16 pestek Bebook Sugar Goom Auto, podkreślam to Automat. Pytanie moje brzmi czy jest sens puszczać te 16 pestek Vertykalnie pod tym HPS-em bez siatki, to znaczy od razu kiełkowane, do donic docelowych i niech od pierwszych dni rosną w tym systemie. Donic bym nie obracał, roślina z tego co wiem i tak skierowała by łodygi, liście i topy w stronę światła więc i taki Vertical bez siatki powinien dać większy plon względem horizontala. Co o tym myślicie, walić ten vert bez siatki czy horizontal. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Już wiem jak to zrobię. Kupię od sąsiada za flaszkę 16 pali do pomidorów takich 2,2m. Przetnę je na pół, i dam po jednym palu 1,1m co donicę. Do okoła owinę po palikach sznurek tak żeby co 10cm był sznurek, rosnące panny będę przeplatał między tymi poziomami i rozciagał między palami. Zda to egzamin?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+