Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Realne plony z automatów a wartości podawane w sklepach internetowych.


wars1557

Recommended Posts

Na przykład tu, royal queen seeds na swojej stronie podaje:

Wydajność na zewnątrz 170-220 gramów na suszoną roślinę.

Komentarze gdzie podają wagę:

W ciągu 8 i pół tygodnia zbieram 43 gramy suszu, nie robiąc nic specjalnego z rośliną, tylko podlewając (na zewnątrz), (również 2 tygodnie ekstra na suszenie).

 

Średnio 35 g na roślinę zbieraną na zewnątrz, ponad 50 g w pomieszczeniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie no jak ty się spodziewałeś takich efektów w naszym klimacie to pozdrawiam :) Tam gdzie robią testy dla takiej rośliny na out to klimat, nasłonecznienie, mikroelementy są inne cała flora jest inna. To nie jest takie hopsiup jakby się mogło wydawać :) Dużo elementów składa się na całość.

 

 

 

=====================

 

Aczkolwiek twoje 30g na oucie to rzeczywiście dziwna sprawa. Nie będę tu poważał twoich wiedzy i umiejętności, ale albo ją zablokowałeś czym albo teraz naściemniałeś pisząc, że zrobiłeś wszystko na tip-top.

 

 

======================

 

Editos secondos :

 

 Skoro to z przygody z tego roku to może je za wcześnie wywaliłeś na słonko skoro juz jesteś po zawodach. Jak możesz zobaczyć w outdoor praktycznie wszystkie relki dalej trawają i będą się kończyć dopiero za +/- miesiąc. Może po prostu faulstart wyrypałeś i tu leży problem. Niestety ale 90% błędów popełnia farmer, a nie natura :P te 10% to najczęściej dzika zwierzyna albo ew. jakieś ostre burze z gradem łamiące drzewka.

 

 

pzdr

 

 Addict

Edytowane przez Addict
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdybym opierał się tylko na informacji umieszczonej na stronie sklepu i nie szukał nigdzie indziej to pewnie bym był zawiedziony. Dlaczego mam nie wierzyć informacjom umieszczonym na stronie sklepu. Wracając do meritum tematu który poruszyłem: nie chodzi o to że czuje się oszukany, bo wiedziałem czego się spodziewać po automatach w naszym klimacie. Chodzi o diametralną różnicę pomiędzy ilością podawaną przez sklep a faktycznymi, możliwymi osiągami. Nie była to moje pierwsza uprawa, pierwszy raz miałem automaty. Mam jakieś tam doświadczenie z ciekawymi roślinami, nie licząc ziółka (od kilku lat rośnie u mnie już okazała Psychotria Alba). To nie takie hopsiup. Za niedługo zamierzam uruchomić indoor z automatami. Zanim jakiś mądrala wyskoczy i uświadomi jak mało wiem, powiem że nie będzie to doniczka na biurku pod nocną lampką. Zaskakuje mnie trochę reakcja na poruszony temat, przecież lepiej jest coś wiedzieć bardziej i konkretniej  :blink: . Nie uważam, że poruszony temat nie zasługuje na uwagę. Warto rozmawiać :elo: .Po indoorowych zbiorach opiszę środowisko roślinek i plony z automatów w nowym temacie. Mam nadzieję, że więcej osób będzie chciało podzielić się doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie no jak ty się spodziewałeś takich efektów w naszym klimacie to pozdrawiam :) Tam gdzie robią testy dla takiej rośliny na out to klimat, nasłonecznienie, mikroelementy są inne cała flora jest inna. To nie jest takie hopsiup jakby się mogło wydawać :) Dużo elementów składa się na całość.

 

 

 

=====================

 

Aczkolwiek twoje 30g na oucie to rzeczywiście dziwna sprawa. Nie będę tu poważał twoich wiedzy i umiejętności, ale albo ją zablokowałeś czym albo teraz naściemniałeś pisząc, że zrobiłeś wszystko na tip-top.

 

 

======================

 

Editos secondos :

 

 Skoro to z przygody z tego roku to może je za wcześnie wywaliłeś na słonko skoro juz jesteś po zawodach. Jak możesz zobaczyć w outdoor praktycznie wszystkie relki dalej trawają i będą się kończyć dopiero za +/- miesiąc. Może po prostu faulstart wyrypałeś i tu leży problem. Niestety ale 90% błędów popełnia farmer, a nie natura :P te 10% to najczęściej dzika zwierzyna albo ew. jakieś ostre burze z gradem łamiące drzewka.

 

 

pzdr

 

 Addict

 

Roślinki wykiełkowały w połowie maja. Zbiór był w połowie sierpnia gdzie widać było że już dojrzała. Ale pewnie zaraz ktoś mi uświadomi, że nie wiem co to znaczy "że dojrzała" Nie uważam że mam dużą wiedzę w temacie. Nie będę zgrywał mądrali. Pewnie więcej nie wiem niż wiem ale zgłębiam temat. Nie napisałem ani razu że wszystko zrobiłem na tip top.  Warto czasem sobie odpuścić jaranie coby przewietrzyć głowe i dzięku temu być w stanie lepiej rozumieć czytany tekst.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy ty uważasz, że ja Ciebie próbuję w jaki kolwiek sposób poniżyć czy pokazać twoją niewiedzę lub moją wiedzę? Jeśli tak to zrozumiałeś to nie było moim zamiarem. Po prostu staram się znaleźć razem z Tobą odpowiedź na dziwny fakt jakim jest ten nieefektywny zbiór. Nie jestem alfą i omegą, ale na podstawie informacji które posiadam i które mi podajesz chcę znaleźć przyczynę, aby móc siebie i innych przed nią przestrzec. Biorę pod uwagę każdy możliwy scenariusz.

 

 

 pzdr

 

   Addict

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+