Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Realne plony z automatów a wartości podawane w sklepach internetowych.


wars1557

Recommended Posts

Zawsze dziwiłem się, jak można wyciągnąć więcej, niż 15g z automatu, jak ktoś mi opowiadał o 50g to myślałem, że ściemnia. W tym roku sam zebrałem z kilku automatów po ok. 100g (suchego, otrymowanego już materiału), oczywiście były też takie z których znowu zebrałem po 10g, ale to przez błędy popełnione przy nich. Zebrałbym więcej, ale miałem problemy z pleśnią i ciąłem ok. 2tyg. za wcześnie. Wniosek prosty - zbierałem tyle na ile swoją wiedzą zasłużyłem. W tym roku miałem odpowiednio przygotowaną glebę (na jesień wapno, obornik, na wiosnę azofoska i dolomit), krzaki 10 dniowe od razu dawałem do gleby na spocie, bez zabaw z doniczkami i przesadzaniem (niepotrzebny stres jaki sprawiałem roślinom w przeszłości) i to, że zainwestowałem w nawozy konkretniejsze (mineralne) + stymulatory (asahi sl, tytanit i hest boost). I automaty w przeciwieństwie do regularów nie wybaczają błędów, krzaki (z których zebrałem po ok. 10g) rosły równo z tymi z których miałem po 100, do czasu, aż jedną rzecz spierniczyłem przy nich, efekt końcowy taki, że jedne porosły prawie metrowe, rozkrzewione, a drugie na max. 30cm, bez odrostów. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+