Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaka nawozy


bromas

Recommended Posts

Witam w zestawie do boxa otrzymam 50l ziemi Plagron royal mix ( mogę zamienić ją na inną odmianę)

1 )Jakie nawozy(na  weg,flo) mogli byście mi do tego polecić i kiedy miał bym zacząć ich używać według was ( producent pisze zeby w pierwszych 6 tyg.nic nie  dawać a w jednym z artykułów wyczytałem że nawozić zaczynamy od 14 dnia weg)

2) Czy bio tabs jest to nawóz czy dodatek do ziemi który mogę włżyć już na początku?

3) Czy ta ziemia sprawdzi się zarówno w fazie wega jak i flo?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W pierwszej uprawie nie ebde dawał biotabsa bo za drogo a już się wystrzelałem moze w następnej.

A jak z tym nawożeniem producent ziemi pisze zeby nie nawozić przez 6 tygodni( wychodziło by ze nie można nawozić wogóle w fazie weg) a w jednym z obszernych  opisów na forum było napisane zeby nawozić od 14 dnia wega naprzemienni jeden raz woda jeden raz nawóz itd. 

I jak to jest w fazie kwitnienia czy nawozi się non stop czy tylko jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemka, Royal mix dobra ziemia, sam stosowałem, przez cały weg. na tej ziemi nic nie trzeba , chodź polecałbym ci Plagron alga bloom kupić( organiczny nawóz) niedrogi, i lać go od 3 tyg. w fazie zmiany światła. Nawóz też można stosować dolistnie :) W bio tabsy zainwestuj  w następny grow, ziemię zostaw tą co masz, a stare korzenie posłużą za pożywkę przy rozkładzie. Poszperaj na necie, dużo informacji i wiedzy jeszcze się przyda ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie szperam cały czas:)

Teraz mam zagłostkę jakiej wody używać bo jest tyle opinie że ażgłowa boli:)

Myślę że będę stosował się do wskazowek z forum tzn. przez pierwsze 14 dni weg. tylko woda ( ale jaka??) a potem od 14 do 30 na przemian raz woda raz nawóz.  Przez całą fazę flow ( pierwsze dwa podlania sama woda) naprzemiennie raz woda raz nawóz ( ewentualnie będę stoswała jakieś przerwy i będę obserwował jak sie zachowuje roślinka)

Maq a ty jakiej wody używasz i jak często podlewasz wiem że pisza żę na wyczucie jak będzie sucho ale jak ty to robisz, a jak już podlewasz to do momentu aż woda zacznie wylewać się na podstawkę?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+