Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ewa Kopacz przeciwko legalizacji marihuany


weeed

Recommended Posts

Czemu zartuje ? :) Wcale nie zartuje.

Mam swoje poglady ;)

I jak dajmy na to taki PiS dojdzie do wladzy to gdyby nie "kontrola" (nawet szczatkowa) z "gory" to by juz wogole robili z nami co chcieli. A tak to jest "obcy" ktory zerka naszym politykierom na raczki. Nie zawsze ma to odzwierciedlenie u zwyklych obywateli , ale czasem ma.

I wydaje mi sie , ze bez unijnych funduszy byli bysmy Bialorusia Europy-chociazby infrastruktora , ktora w koncu zaczyna przypominac zachod 10 lat temu ;)....ale zawsze. A najwiecej "ciagniemy" z budzetu uni chcialem zauwazyc :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W latach 80 nie było internetu, a ludzie wyszli na ulicę i walczyli z systemem, dzisiaj sami tworzą nowy "lepszy" idiokratyczny system. Kurcze jak to jest, że wtedy ludzie chcieli się przeciwstawić mając znacznie mniej informacji niż dziś, niby jesteśmy w europie jeśli chodzi o ceny to na pewno, tylko zarobki są w Mongolii. Jesteśmy niewolnikami we własnym kraju i jeszcze się głupio cieszymy, zabrali nam prawo do obrony, gdybyśmy nie mieli kiedyś broni w domu, to do żadnego powstania by nie doszło i Polski by po prostu nie było. Teraz jeszcze bandę ciapatych nierobów chcą nam sprowadzić i czym będziemy bronić swoich matek, żon i córek? kuśwa procą?!? pomału nawet nie bardzo jest gdzie spieprzać, jakby ktoś miał namiar gdzie zakopano pociąg z kałachami to mam łopatę ;) osobiście nie szanuję żadnej partii przy władzy, wszyscy po jednych pieniądzach, ale w sumie państwo wyznaniowe tzn chrześcijańskie i tak lepsze niż islamskie a takowe możemy mieć za 10-15 lat

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@dziadek konopka - dla mnie to co napisales to chora xenofobia i tyle. 0 sensu i 0 logiki.

Z takimi chorymi wizjami trzeba walczyc bo nie ma nic gorszego i bardziej niebezpiecznego niz SKRAJNOSC.....

Ludzie w 80 latach walczyli z systemem ? Prosze Cie....nie wiem ile masz lat ale pojecia o tamtym okresie kompletnie zadnego.

Przepraszam za szczerosc , ale jak czytam cos takiego to mnie w ch....u drze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spokojnie, nie ma się co spinać  :laugh:

Tu trochę o ksenofobi: https://youtu.be/iGyJXwwhiCY?t=3m

 

Rozbrajanie narodów zaczęło się blisko 100 lat temu przez komunistów, bo uzbrojony naród nie da się zniewolić, a przynajmniej nie tak łatwo :) .

Z Imigrantami nie byłoby problemu gdyby nie zasiłki. Jeśli nie byłoby zasiłków, i ktoś by chciał sobie przyjechać tutaj i pracować, to nie widzę problemu.

 

A propos islamistów: od 2:41 przez jakąś minutę, chociaż polecam obczaić całe 3 części. Jak na razie się sprawdza :)

https://youtu.be/F61K0fTxzZU?t=2m41s

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlaczego Polacy masowo ciagna zasilki z innych krajow UE ?! I wlasnie przez to pietnowane sa mniejszosci. W innych krajach do ktorych wyjezdzamy dzieki uni wlasnie-czujemy sie dyskryminowani... a sami dyskryminujemy innych. Przeciez to jest szczyt cynizmu.

Byl jeden pan ktoremu przeszkadzaly inne rasy i wyznania.....a skonczylo sie holokaustem.

Sam za malolata bylem skinheadem ( celowo z malej litery ).Oczy otwieraja sie na swiat dopiero na obczyznie gdy nie siedzi sie na garnuszku u mamusi i hejtuje wszystkiego jak leci nie majac pojecia o prawdziwych wartosciach-wiem po bledach swojej mlodosci.

Islam jest religia jak katolicyzm czy judaizm. I w zadnej ale to w zadnej z tych religii nie nawoluje sie do przemocy czy nienawisci! Nawoluja skrajne jednostki. Czy to skrajny radykalizm religijny czy inny....skrajnosci sa zle i nimi trzeba walczyc.

Czym rozni sie "obronca krzyza" od radykalnego islamisty ?! Jeden i drugi ma swoj swiat ( chory swiat ).

O jakich zasilkach mowa bo nie rozumiem ? Co w Polsce sa za zasilki ?! Skoro panstwo ma w dupie swojego obywatela i nic nie daje to da na imigrantow ?! Polska byla jest i bedzie glownie krajem tranzytowym-ze wzgledu na polozenie geograficzne.

A propo dostepu do broni...w USA wszyscy chetni maja dostep do broni i co kilka tygodni mamy masakre w szkolach , kinach...bajka po prostu.

Sorry Panowie....ale te wypowiedzi sprawiaja ze wlos mi sie jezy...a ze na glowie od kilkunastu lat nie mam ( jedyne co mi zostalo po dawnych skinowych czasach to fryzura ;)....no i moze jeszcze kilka blizn ) to glownie na nogach ;)

P.S. Mozemy miec inny swiatopoglad...ale laczy nas zamilowanie do konopii :) i tego sie 3majmy ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Troche za gleboko pojechane bo gdyby nie UE to u nas bylo by duzo gozej niz jest.

Poza tym jestesmy jedynym panstwem w UE z tak restrykcyjnym prawem antynarkotykowym.

I jakos wychowany na MTV (mowa o MTV z lat 80tych) rozrozniam co sie dzieje do okola.

I zawsze mozna wylaczyc TV ;)

A Ci ktorzy sie ciesza z wygranej dudy na forum to gimbaza ktora miala po 8-10 lat gdy rzadzil PiS i nie pamietaja co i jak...gdy chociazby chciano karac zawiasami za posiadanie nawet emblematu z listkiem konopii.

Sprawa jest prosta i nie trzeba wywracac wszystkiego do gory du*a....potrzebny nam REALNY WYBOR a nie cigle zlo i mniejsze zlo.

 

Owszem, dużo pieniędzy dostaliśmy od UE, ale kosztem tego, że teraz Unia narzuca nam jakie co mamy robić i jakie prawo mamy mieć we własnym kraju. Na zasadzie: chcecie kaske - robicie co Wam każemy. Czy to jest dobre?

Ty wychowałeś się na  MTV, ale w latach 80. Czy włączałeś ten kanał teraz? Jeśli nie, to naprawdę nie polecam, a jeśli tak, to wiesz dobrze o czym mówie.

Scrop Ty, czy ja potrafimy wyłączyć TV i myśleć samodzielnie. Ale niestety nie można tego powiedzieć o większości społeczeństwa. Ludzie ogladają TV, która jest jednym słowem debilna. Sam oglądam ją tylko czasami gdy jem wspólnie obiad z rodziną i nie niestety ogromna większość tego, co ludzie teraz chętnie oglądają, to gówniana papka, którą jesteśmy karmieni. Nie chodzi już o wiadomości, tylko o poziom programów telewizyjnych, które są teraz masowo emitowane.

Nie wiem jak osoby, które wychowuje telewizja ( bo niestety nikt nie zaprzeczy, że o wielu osobach tak właśnie można powiedzieć ) mają kiedyś decydować o przyszłości narodu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Owszem, dużo pieniędzy dostaliśmy od UE, ale kosztem tego, że teraz Unia narzuca nam jakie co mamy robić i jakie prawo mamy mieć we własnym kraju. Na zasadzie: chcecie kaske - robicie co Wam każemy. Czy to jest dobre?

 

 

Unia moze nam kazac co robic bez dawania kaski :laugh: Polska stracila suwerennosc w 2007 kiedy Lechu, prezydent Polski i pislamista , podpisal traktat lizbonski  :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlaczego Polacy masowo ciagna zasilki z innych krajow UE ?! I wlasnie przez to pietnowane sa mniejszosci. W innych krajach do ktorych wyjezdzamy dzieki uni wlasnie-czujemy sie dyskryminowani... a sami dyskryminujemy innych. Przeciez to jest szczyt cynizmu.

Byl jeden pan ktoremu przeszkadzaly inne rasy i wyznania.....a skonczylo sie holokaustem.

Sam za malolata bylem skinheadem ( celowo z malej litery ).Oczy otwieraja sie na swiat dopiero na obczyznie gdy nie siedzi sie na garnuszku u mamusi i hejtuje wszystkiego jak leci nie majac pojecia o prawdziwych wartosciach-wiem po bledach swojej mlodosci.

Islam jest religia jak katolicyzm czy judaizm. I w zadnej ale to w zadnej z tych religii nie nawoluje sie do przemocy czy nienawisci! Nawoluja skrajne jednostki. Czy to skrajny radykalizm religijny czy inny....skrajnosci sa zle i nimi trzeba walczyc.

Czym rozni sie "obronca krzyza" od radykalnego islamisty ?! Jeden i drugi ma swoj swiat ( chory swiat ).

O jakich zasilkach mowa bo nie rozumiem ? Co w Polsce sa za zasilki ?! Skoro panstwo ma w dupie swojego obywatela i nic nie daje to da na imigrantow ?! Polska byla jest i bedzie glownie krajem tranzytowym-ze wzgledu na polozenie geograficzne.

A propo dostepu do broni...w USA wszyscy chetni maja dostep do broni i co kilka tygodni mamy masakre w szkolach , kinach...bajka po prostu.

Sorry Panowie....ale te wypowiedzi sprawiaja ze wlos mi sie jezy...a ze na glowie od kilkunastu lat nie mam ( jedyne co mi zostalo po dawnych skinowych czasach to fryzura ;)....no i moze jeszcze kilka blizn ) to glownie na nogach ;)

P.S. Mozemy miec inny swiatopoglad...ale laczy nas zamilowanie do konopii :) i tego sie 3majmy ;)

 

Scorp - a jak mówiłam dawno temu idź na politologię to nie chciałeś  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+