Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ewa Kopacz przeciwko legalizacji marihuany


weeed

Recommended Posts

@Scorp raczej niema żadnej! choć wole PIS mimo iż lepsze nie jest niż patrzeć jak PO SPRZEDAJE polskę* :( a poza tym to uważam że premier i prezydent nie powinni być z jednej part jak to było obecnie bo jak czas pokazuje przepychają nawet najgłupsze ustawy z dziurami jak ser!

 

*specjalnie z małej litery

 

 

ale chciałem zwrócić jeszcze uwagę iż zamiast wydawania milionów na kampanie w partiach może warto było by napisać aplikaje do głosowania przez interent! i wyje*ać wszytskich polityków! Dopiero wtedy poczuje się polakiem* i nawet stanę się patriotą! a obecnie niestety jestem tu bo nie mam wyboru (zobowiązania) a przy pierwszej lepszej wojnie chciałbym zobaczyć jak nasza patriotyczna władza walczy na froncie :) osobiście wole być nazywany imigrantem niż iść na front i walczyć za ten śmieszny kraj!

 

*specjalnie z małej litery

 

o i tu dotarliśmy do kolejnego problemu a mianowicie utrzymanie jednego imigranta w naszym kraju w 2016 ma kosztować 12 tyś zł na łeb... :) ale to już inny temat:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@GrowLike! - dziwi mnie , że wolisz PiS...przecież oni na wzajem  przechodzą z jednej partii do drugiej...i tak w kółko.

Nie pamietasz jak PiS rządził 10 lat temu ?! I co było lepiej ? Tak samo źle jak teraz. I kogo mieli w koalicji ? Pamiętasz ?

 

Partie na przekroju roku kosztuja nas "zaledwie" kilkaset milionów.....to nic w porównaniu z tym ile zarabiają urzędnicy państwowi w tym samym czasie. A utrzymujemy ich od początku naszej "demokracji" ....zobacz ile zarabiają prezesi spółek skarbu państwa, etc.

 

Jeżeli Ty masz prawo jeździć gdzie chcesz to czemu inni nie mogą przyjechać do Polski ? Trąci troszku hipokryzją nie ? ;)

Polacy mają prawo się oburzać jak są traktowani za granicą.....ale nikt nie zabroni nam wyjeżdżać i tak samo powinno być w drugą stronę.

Nigdy nie rozumiałem tego , że Polska jest sprzedawana....To co zagraniczniak kupi ziemę w Polsce wykopie ją przeniesie dajmy na to do Niemiec ?! Przecież to absurd. Nie , tu założy firmę tu będzie płacił podatki i tu stworzy miejsca pracy.

 

I następna kwestia. Niekoniecznie jest jak mówisz. Bo może nie pamiętasz jak Kwaśniewski był prezydentem 2 kadencje jako jedyny do tej pory Prezydent Polski-2 gi raz wybrany w 1wszej turze , gdzie pod koniec prezydentowania miał poparcie prawie 70% Polaków.

A rządziło SLD to było mnóstwo kłótni o ustawy a , że Kwaśny-Alko starał się byc apolityczny niech świadczy fakt , że to on (dla mnie niestety) podpisał konkordat (umowa państwo-kościół) i za jego czasów MJ była legalna a później na własny użytek mogłeś posiadać do 3gr ! Może to mało , ale zobacz ile czasu mineło i ile faktów wyszło na jaw jeśli chodzi o konopie...a tu zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Bo gdy nie ma podziału politycznego: prawo - centrum - lewo , tylko prawica dzieli się na skrajne i mniej skrajne opcje ludzie odbijają się jak od ściany. Bo nie będą mieli tak naprawdę wyboru i za 4 lata znowy może wygrać PO....to jest w tym wszystkim smutne.

 

I tak , mam poglądy lewicowe , ale nie jestem lewakiem. Tylko cenie sobię państwo socjalne-tzn takie w którym obywatel nie jest ciskany za szyję za byle gó**o i gdzie zwykły pracownik zarabia tyle , że stać go na normale życie. Chociaż by jak w Anglii. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To ja postaram Wam sie wytlumaczyc roznice miedzy PO, a PIS'em

 

Ogolnie jedno wielkie gowno po obu stronach ... ale z PIS'em Polska stanie sie panstwem koscielnym, a ksieza beda mieli polityczne przyzwolenie na dymanie dzieci.

 

Bylem dosadny ?

 

Jak mozna uwazac Rydzyka (ksiedza) za meza stanu ?

 

Z PO polska jest okradana ale idziemy do przodu ... z PIS'em Polska bedzie okradana i cofnemy sie o 10 lat, wyjebia sie na UE (wiem, ze to tez scierwusy ale wiecej korzysci niz minusow z tego jest), wszyscy sie od Nas odwroca + cos dla Was:

 

11103175_10204373019460660_7685349379483

 

Polska dopiero sie przekona co znaczy Duda prezydent ... a jeszcze niech PIS wygra wybory to zostaniemy jaskinowcami we wlasnym kraju !

 

Z Mastalerkiem pilem przez 4 lata na studiach wiec znamy sie dobrze, byl wtedy przewodniczacym mlodych PIS'u w Szczecinie i powiem jedno - fanatyk ... jakby mogl obciagnalby Kaczorowi ... takimi wlasnie ludzmi przepelniony jest PIS.

 

"Fanatyzm (łac. fanaticus - zagorzały, szalony) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznychreligijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów."

 

Kurde ... chyba to skads znam ?!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zgadzam się emes84.....tyle , że z PO jest nie lepiej......

Rydzyk to nie ksiądz. To przedsiębiorca zarabiający na naiwności starych osób i niemocy naszego państwa.

Dla mnie jedyny człowiek który może teraz uchodzić za prawdziwego katolika to papież Franek :)......

Powinien być przykładem dla wszystkich katolików......a niestety nie jest.

 

Ale zakończe tutaj......bo temata rzeka ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chyba tu nie wniosę nic nowego; nie ważne czy rządzić będzie PiS, czy PO - będzie gó**o. Jesteśmy niewolnikami we własnym kraju, to już nie chodzi nawet o konopie. Tu chodzi o wolność w podejmowaniu wyborów we własnym życiu. Teraz nie mamy czegoś takiego - państwo ( a może raczej UE ) decyduje w trosce o NASZE "bezpieczeństwo" co możemy, a czego nam nie wolno. I niestety postępuje to coraz bardziej. Boje się tego co będzie w przyszłości, bo w takim tempie swobody obywatelskie będą coraz bardziej ograniczane w trosce o NASZE "bezpieczeństwo". Niedługo urzędnicy będą nam dosłownie zaglądać do talerza, szklanki, a nawet sypialni. Będą nam mówić jak mamy wychowywać swoje dzieci.

Jeśli społeczeństwo się nie obudzi, to tak niestety się stanie. A na przebudzenie bym chyba szybko nie liczył, bo większość społeczeństwa to barany. Wychowane na MTV i innych debilnych stacjach myślą, że tak właśnie powinno to wyglądać. Mają zajebisty telefon, piwo w sklepie, w TV jakaś ku*wa kręci im dupą i są zadowoleni, bo przecież na zachodzie tak jest - a przecież cywilizacja zachodnia nie może się mylić.

A co do tematu, to Ewka Kopacz jak i większość polskich polityków, którzy są u władzy ma według mnie gó**o do powiedzenia i musi przepychać takie ustawy jakie jej każą. Komentarza Dudy odnośnie wsadzenia na 25 lat do więzienia kogoś kto posiada olej konopny nie skomentuję nawet - tylko gdzie teraz są ci wszyscy co tak się cieszyli, ze to Duda a nie Komorowski ( swoją drogą też gó**o warty polityk ) wygrał wybory? Jakoś teraz nie widać już u nikogo tej euforii. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Troche za gleboko pojechane bo gdyby nie UE to u nas bylo by duzo gozej niz jest.

Poza tym jestesmy jedynym panstwem w UE z tak restrykcyjnym prawem antynarkotykowym.

I jakos wychowany na MTV (mowa o MTV z lat 80tych) rozrozniam co sie dzieje do okola.

I zawsze mozna wylaczyc TV ;)

A Ci ktorzy sie ciesza z wygranej dudy na forum to gimbaza ktora miala po 8-10 lat gdy rzadzil PiS i nie pamietaja co i jak...gdy chociazby chciano karac zawiasami za posiadanie nawet emblematu z listkiem konopii.

Sprawa jest prosta i nie trzeba wywracac wszystkiego do gory du*a....potrzebny nam REALNY WYBOR a nie cigle zlo i mniejsze zlo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+