Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Ewa Kopacz przeciwko legalizacji marihuany


weeed

Recommended Posts

Do leczenia preparatami nakotykopochodnymi nie potrzeba ustawy – mówiła Ewa Kopacz na konferencji prasowej. Premier odpowiadała na pytania dziennikarzy po wyjazdowym posiedzeniu rządu w Krakowie.

 

„Morfina i delargan, które są stosowane w szczególnych przypadłościach są dostępne i do tego nie trzeba ustawy” – mówiła premier. Podkreśliła, że również leki na bazie marihuany są w Polsce dopuszczone do obrotu po odpowiednich badaniach klinicznych oraz są stosowane. „To nie jest sprawa ustawy, to jest sprawa tylko i wyłącznie odpowiedniej oceny, czy ten lek jest na tyle bezpieczny, że można go stosować” – powiedziała. Jednocześnie podkreśliła, że jest zdecydowaną przeciwniczką legalizacji narkotyków w Polsce.

 

Źródło: IAR

 

 

 

Oj Ewka przestań gwiazdorzyć.. Co za wredna baba, ciekawe ile zakłady farmaceutyczne jej zapłaciły za to że człowiek musi sie truć chemią..

W tym kraju nic sie nie zmieni  :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Przeciwna legalizacji narkotyków.... to tylko świadczy o tym, że jesteśmy tylko niewolnikami, którym zabrano wolną wolę, Jak bydło będzie wierzgać za bardzo, to mu się dorzuci trochę do żłoba ( zdepenalizuje to czego bydło sobie życzy), ale to że można komuś czegoś zabronić wedle własnego uznania pozostanie. 

Link to comment
Share on other sites

To już nawet nie chodzi o cele rekraacyjne....tylko medyczne.
Mama małego Maxa cierpiącego na padaczkę lekooporna napisała list do tej urwy Ewy ( która zwie się lekarzem ) jak i do nowoupieczonego jaśnie pana Dudy....
Niestety jedno i drugie pali frana....bo przecież wszystko jest w porzadku w polskim prawie i nic nie potrzeba zmieniać  :Facepalm:

A Dzieciakom zabrano jedyny działający lek i pokazano nam wszystkim gdzie jest wyborca po wyborach.

Obojetnie która z tych 2 opcji będzie u koryta nic na lepsze sie nie zmieni....

Link to comment
Share on other sites

Święte słowa.

Smutne,ale prawdziwe.Nasz kraj jest postawiony na głowie.

I chyba tym razem należało by się zgodzić z byłym Ministrem Spraw Wewnętrznych Sienkiewiczem,który podsłuchany w knajpie u "Sowy" powiedział : ".....nasze państwo istnieje teoretycznie".

 

Jedyne prawdziwe zdanie wypowiedzaine przez obecnie rządzących.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po raz - skoro mamy 90% pokrycia polski internetem to zlikwidowałbym ten śmieszny rząd (PO) który reprezentuje tylko i wyłącznie siebie i warszaFke! i dał szanse na wypowiedzi zwykłych obywateli którzy to państwo tworzą. Po dwa : głosować powinny tylko osoby w wieku produktywnym! bo co dziadka obchodzi co się stanie za 10 lat jak za 5 zejdzie ku uciesze ZUSU... Po trzy - chciałbym osobiście decydować o składkach emerytalnych, zdrowotnych i innych haraczach zabieranych nam co miesiąc - gdyż obecnie to nie działa. i wiele wiele więcej mam do powiedzenia w tej sprawie!!!!

 

 

JE*AĆ PO! 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+