Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 125W | Northern Light Auto


Recommended Posts

planowo dopiero na następne wakacje ;) wiem ze dosc duzy odstep czasu, ale chce skompletowac troche lepszy sprzet po pierwsze chce kupic lampe led, cos zrobic z wentylatorem bo jest mega glosny i bede musial zastanowic sie nad wyciszeniem, pestki pewnie beda Euphoria z Royal Queen Seeds i moze wiekszy namiot wiec cos dodam ;) w niedziele zamieszcze kolejny log z scinki, wczoraj ja podlalem okolo 300ml wody.

Dodam ze mega duzo sie nauczylem.. wiem gdzie popelnilem bledy i ich juz drugi raz nie popelnie, do tego problem na wegu ze mial byc automat.. a wyszedl jednak nie, tak to bym bawil sie w LST by mi tak do lampy nie leciala, do tego musze jeszcze dokupic jakis nawoz antystresowy chyba padnie na bio-heaven ;)

 

Dodam jeszcze pytanie, ledy apollo i spider maja full-spectrum? czy nie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam, to będzie ostatni post, wybaczcie że tak późno - tygodniowe opóźnienie, ale miałem dużo problemów i mało czasu ;)

 

bart85 użyłem tego mikroskopu co linkowałem wyżej, działa mniej więcej jak powinien ;p

 

Wracając do tematu, roślinka została ścięta i obskubana z większości liści, resztę liści wyciąłem po 2 dniach gdy się suszyła, teraz już wszystko jest ładnie w słoiku który otwieram codziennie na 2 godziny.

 

 

gallery_42973_1375_2156928.jpg

 

gallery_42973_1375_1359921.jpg

 

gallery_42973_1375_1413928.jpg

 

gallery_42973_1375_1635564.jpg

 

Z całości wyszło może około 20g, nie jest to porywająca ilości, ale dla mnie wystarczające ;) Najgorsze że wybrałem tragiczny moment na ścięcie i robienie zdjęć :/ dlatego zdjęcia wyszły jak wyszły, kolejny projekt na pewno będzie, ale jeszcze nie wiem kiedy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+