Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wszystko o podlewaniu - kilka pytań do znawców


Supreme

Recommended Posts

Nigdzie nie ma tego u mnie - kupiłem aby energo. 

 

Widać po liściach, że w środku jest dla niej sahara - na pewno wilgoć się nie zgadza, coś tam się rozwija, ale potrzebuje klimatu. Jaki jest optymalny sposób, żeby podbić wilgoć w boxie? Położyć nakrętkę po słoiku z wodą na glebie obok rośliny czy znacie lepszy patent - bez kupowania na razie nawilżacza?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taaa, są matowe. :D

 

W ogóle to podlewałem kwiatka niecałe 48h temu, pewnie bliżej 30h niż 48, w każdym razie..., jak wbiję paluch na 2-3cm w doniczkę, to palec jest ledwo wilgotny. Góra ziemi jest sucha jak pieprz. Czas na podlewanko czy ją trochę przeciągnąć w tej suszy? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Doniczka ok. 4L, to już docelowa. Po wadze czuję, że nawet jest lżejsza niż przed pierwszym uzupełnieniem w ziemię - pewnie odparowała już wilgoć z niej. Na noc podleję i potem będzie miała 6h przerwy w dostawie prądu. 

 

W ogóle to ziemia w tej doniczce usiadła - nie wziąłem na to poprawki i może tej ziemi tam jest z 3,5L - trochę mało pewnie, ale teraz jest sens dosypywać trochę po brzegach czy już tak zostawić? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+