Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwsze kiełki w życiu


Supreme

Recommended Posts

Ta roślina stała strasznie długo w kubku, bez dostępu światła, jej łodyga osiągnęła kilkanaście cm wysokości - jej siostra nie przeżyła próby i padła na glebę jak baletnica. W każdym razie, udało się ją trochę ocucić i nawet urosła przez ostatnie kilka dni. Rano liście jeszcze były całkiem ok - rozłożone, a teraz - zaczęły się unosić ku górze. O co kaman? Lampy podwiesiłem wyżej, bo wydawało mi się, że dużo ciepła dostaje od lamp. Podlałem wodą, bo miała sucho. Jej siora, jak padała to jej liście były podobne - złożyły się ku górze, prawie się dotykały (zamknęły), ta tak tragicznie jeszcze nie ma, ale ewidentnie są zadarte ku górze. 

 

Poniżej foto... 

 

post-43036-0-61337700-1438085534_thumb.p

 

w pancie... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Takie pytanie drobne. Niedługo powinienem ogarnąć aparat, więc może nawet założę growloga, ale póki co...

 

Pytanie dot. tej pokiereszowanej rośliny - tej z kubka. W sumie trzeci dzień siedzi pod lampami - foto to z reguły 24/0, ale od wczoraj jest na 18/6. Generalnie pierwsze liście wykształciły się póki co do rozmiaru ok. 3cm każdy i widać zalążek kolejnego piętra - ale znikome. Czy to jest prawidłowy rozwój rośliny czy powinna szybciej nabierać rumieńców? Wiem, że wszystko zależy od odmiany i w ogóle, ale mam wrażenie, że moja stanęła w miejscu. Automat. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Człowieku 3 dzień, ledwo z ziemi wyszła, a ty już panikujesz że jest ciut mniejsza niż u innych. Poza tym 3 dzień to mogą być 72h jak i 96h więc spora różnica. Fote można zrobić rano, albo wieczorem, i różnica będzie widoczna(to ciut gorzej). Poczekaj, aż podrośnie trochę, i wtedy będziesz miał co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+