Skocz do zawartości
thc-thc

grower

GrowBox za 1500 zł


NicMniej

Recommended Posts

Jesteście niemożliwi!

 

Każdemu bardzo dziękuję za poświęcenie swojego czasu i wyskrobanie literek w moim kierunku :) Niestety mogę dopiero teraz odpisać, bo rano za duży pospiech przed pracą i brak prywatności (mieszkam z chłopakiem, który nie uprawia, a pożera wszystko, więc nigdy w życiu Go nie wtajemniczę. Wystarczy, że rozpowiedział swoim znajomym o outdoor, więc teraz mam nauczkę i nawet jemu nie ufam, ale nvm, nie taki temat).

 

Otóż chodzi właśnie o to, że ja nie bardzo mam czas szukać, czytać o wszystkim, przeglądać czyjeś uprawy, cokolwiek. Właśnie ze względu na to, że nie mieszkam sama. Oczywiście miejsce gdzie planuję wszystko zorganizować jest w innym domu.

 

Rolnik Yoda: Oleju chciałabym uzyskać jak najwięcej, choć nie bardzo ogarniam jeszcze jego produkcję, to do spożycia chciałabym uzyskać chociażby koło 200ml, bo AŻ na 3 osoby. Obecnie kupuję te po 10, czy 30ml, to mała fiolka nie starcza nawet na tydzień, na jedną osobę :( 

 

Annonymous: Baardzo Ci dziękuję, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że poświęciłeś czas na rospisanie wszystkiego :)

Chyba najważniejsze rzeczy do takiego boxu wypisałeś, ale co z temperaturą i wilgocią? W gotowych zestawach były takie bajery, czy to nie jest potrzebne odrazu? Chciałabym uzyskać dobre zbiory, jeśli będzie trzeba to zwiększę budżet na ten BOX. 

 

A odnośnie używanego boxu, czy składanego z płyt - niestety, nie mam nikogo, albo może nie chcę mieć nikogo do pomocy przy tym. Chciałabym poradzić sobie ze wszystkim sama. Także złożenie, ustawienie tych przyrządów chciałabym móc zrobić sama, dlatego też wolę kupić gotowe, bo: a) czas, b)umiejętności. Oczywiście mogłabym zaoszczędzić, ale dla mnie w tym momencie liczy się czas, który dla nikogo nie ma litości.

 

Dziękuję bardzo za Wasze odpowiedzi :) 

Życzę Wam miłego wieczoru i pełnych płuc ;)

 

Pozdrawiam serdecznie,

A.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli chodzi o namiot to Anonim tak ci go złożył że wszytko będzie grało, wilgotość temperatura itp nic się nie martw. Ph również bo doradził ci kupienie Biotabs i tam lejesz samą wodą i ph się nie sprawdza. 

 

Jeżeli podasz do Jamica gorwshop ten zestaw kupisz go taniej niż miałaś wydać a zestaw jest o tyle dobry, że ja na gorszych rzeczach się bawię i jestem zadowolny. Wszystko jest zbalansowane i dobrze dobrane, Anonim to stary wyga! :excellent:

Niech ktoś się wypowie odnośnie olejku bo ja też nie jestem wtajemniczony i nie wiem jak się to przerabia ale myślę że taki box ci starczy. 

 

Jeżeli kupisz Box i nasiona powiemy ci jak założyć grow-loga i poprowadzimy przez każdy krok, ale musisz się zacząć sama dokształcać w tym kierunku bo za Ciebie tego nie zrobimy. Poniżej Link o którego powinnaś zacząć, jak będziesz miała jakieś pytania to pisz po to jest to forum a my lubimy pomagać :)

http://trawka.org/topic/32854-zanim-zadasz-pytanie-przeczytaj-porady-franco-triki-dla-fazy-wzrostu-wegetatywnego/

A chłopaka zmień z baby plotkary na prawdziwego faceta albo uświadom go ile mógł ci narobić problemów! 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wilgotność jest wskazana duża tylko na starcie, czyli w okresie wegetacyjnym, dlatego bez nawilżacza się nie obejdzie, dostaniesz go w każdym OBI, Castorama, czy tam allegro lub od razu wszystko na jamaice można dostać. 

 

Czyli do tego co wyżej podałem:

- nawilżacz

- doniczki

- przewody zasilające

- stacja pogody (termometr i wilgotnościomierz)

 

Napisz do jamaici by zrobili Ci gotowy zestaw na tych elementach co już Ci podałem. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jesteście wspaniali! Bardzo, bardzo dziękuję! :)

 

 

W razie jakichkolwiek pytań jeszcze zwrócę się do Was po pomoc, bo przypuszczam, że jeszcze sporo ich będzie :)

 

Np. Skąd zamówić dobre nasionka MM?

Czy na Łzy Feniksa wystarczy jakakolwiek odmiana tej medycznej?

 

(teraz mam z royalqueenseeds i zastanawiam się, czy w pl macie sprawdzone sklepy)

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję jeszcze raz!!

Życzę dobrej nocki :)

 

A.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

W końcu zamówiłam cały zestaw i niestety wydawałoby się to może łatwe, jednak na dzieńdobry rozwalłiam zamek w boxie, ale koniec końców złożyłam go, choć było to nielada wyzwanie dla osoby, która nigdy nie składała nawet namiotu :)

I na tym skończyło się moje tworzenie. Box czeka, aż go poskładam, co nie ukrywam, przerasta mnie trochę, bo nie mam pojęcia co z czym połączyć, co gdzie podłączyć, gdzie co włożyć?!

Wszystko co do mnie przyszło to urządzenia, których nigdy na oczy nie widziałam i może dlatego to wydaje mi się takie straszne.

Nie wiem co z wentylacją, dlaczego są aż 2 dziury na wywiew?

Jestem trochę przerażona ogromem tego, bo nie mam żadnych łańcuchów, na czym to ma wisieć? :(

 

Zaraz ruszam walczyć może z tym znów, jeśli się kolejny raz nie poddam ;d

 

<panika>

 

Życzę miłego dzionkaa! :) 

 

A.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spokojnie, rurki ew, kijki do dziurek tak żeby szkielet miał formę sześcianu ( taki prostokąt w 3D ), 2 dziury na wywiew są po to żeby w każda wsadzić wiatrak jeden ma dmuchać drugi wyciągać powietrze, ewentualnie wlot może być bez wiatraczka, powiedz jeszcze co chcesz wieszać? Jeśli lampę to łańcuszki najlepsze dostaniesz je pewnie w domu towarowym tam gdzie wszelkie narzędzia etc. na spokojnie wszystko złożysz to nie jest żadna wielka filozofia. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

po jakimś czasie wracam z pytaniami,

ponieważ jakoś rosną [nie do końca jak bym chciała] w otoczeniu os, bo zepsulam jeden zamek,

wiem, że potrzebują powietrza, a ja zakupiłam te przyrządy do wentylacji, ale nie wiem jakn to zamontować.

 

WENTYLATOR KANAŁOWY DV-PP-SILENT LIGHT FI 160MM 595M3/H  mam taki wentylator,

ale on nie ma żadnego kabla, żadnego guzika do włączenia,

nie ma nic :(

no i przewód wentylacyjny też posiadam, a jak to zamontuję, to dokupię filtr węglowy,

 

przypuszczam, że to będzie banalnie nproste, jednak dla mnie to są czary! ;s

 

bardzo proszę o jeszcze jedno wyjaśnienie, co z czym złożyć :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+