Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pomoc w dokończeniu boxa


sola

Recommended Posts

wiec zrobię tak jak mówicie ;) tylko jeszcze nie mam pomysłu czym najlepiej i najłatwiej zastąpić ten karton...

 

mam jeszcze jedną prośbę do was czy może mi ktoś wskazać link gdzie jest opisane jak podłączyć wiatraki ?? będę potrzebował jakiegoś zasilacza tylko nie wiem jakiego na te 8 wiatraków ... jeden jest 12v 0.18A reszta 12v 0.13A

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

1. Da rade to oswietlenie, ale jak zaczna kwitnac to musisz wymienic te zimne zarowki na jakies o barwie 2700k czyli cieple.

2. Wiatraki wtlaczajace powinny byc nad donicami, powinny zaczynac sie na koncu donicy, a najlepiej jak bys zamontowal tylko wyciagajace, a wloty zrobil pasywne. Cisnienie zrobi swoje. Wiec daj tylko 4 na wydmuch i to wszystko.

3. Mieszajacy narazie odpusc. Dopiero na flo mozesz pomyslec.

4. Te filtry duzo ci nie pomoga.

5. Gumowa uszczelka do drzwi/okien do kupienia na metry w kazdym markecie budowlanym powinna dac rade.

6. Swiatlo najlepiej 18/6 przez cale zycie roslin, a wentylacja caly cZas na obrotach. Pomysl o nawilzaczu powietrza.

Z fartem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+