Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Orange Hill Special medical review by Clark French


Macky

Recommended Posts

Special-OHS.jpg

 

Orange Hill Special jest jedną z najwyższej jakości fotoperiodyczną odmianą konopi, w banku Dutch Passion. Jest to krzyżówka naszych oryginalnych odmian Orange Bud i California Orange, połączenie wielkiej mocy działania z dobrymi zbiorami, wspaniałym smakiem/aromatem cytrusowym i błogim, dobrze zrównoważonym hajem indica/sativa. Jest to nieskomplikowana w uprawie odmiana, zalecana również niedoświadczonym hodowcom, bardzo dobrze rośnie w podłożu z ziemi, kokosa lub w systemach hydroponicznych. 

 

OHS%20tang1.jpg

 

orange%20hill%20leaf.jpg

 

Recenzja w tym tygodniu pochodzi od Clarka Frencha, pacjenta cierpiącego na stwardnienie rozsiane i fundatora związku pacjentów, United Patients Alliance, wpływowej grupy użytkowników konopi medycznych, którzy obecnie lobbują w Wielkiej Brytanii na rzecz zalegalizowania medycznego użytkowania konopi. Clark ocenia Orange Hill Special jako jego ulubioną odmianę z kolekcji Dutch Passion. 

 

Orange%20Hill%20Special%20frost.jpg

 

Orange Hill Special zapewnia 20%+ poziomu THC, gdy uprawiana w optymalnych warunkach. Sprawdzona jakość genetyki Orange Bud gwarantuje, że odmiana ta was nie rozczaruje. Zgniećcie szczyt palcami i poczujcie zapach pomarańczy, mandarynki oraz pozostałych cytrusów. Orange Hill stał się tak popularną nowością, że zaproponowaliśmy ją zarówno w tradycyjnej, jak feminizowanej odmianie nasion. Jest to roślina produkująca bardzo dużo żywicy i zapewniająca obfite zbiory, pomimo swego kompaktowego kształtu. Idealna odmiana do uprawy w domu.

 

clark-french.jpg

 

Clark French
 
 
 
Orange Hill Special przeważnie potrzebuje około 8-9 tygodni do zakończenia kwitnienia, w rytmie oświetlenia 12/12. Dobrze reaguje na przycinanie i przeważnie osiąga wysokość 1 do 1,5m. Poniższa recenzja pochodzi od Clarka Frencha.
 
OHS%20Tang8.jpg
 
OHS%20t1.JPG
 
Wygląd. Fantastycznie wyglądające bogate w trychomy szczyty. Pod mikroskopem wdać ich tak wiele, jeden koło drugiego, że również szczyty wydają się być bardzo gęste. Jasnozielony kolor wzbogacony jest naprawdę pięknymi ciemnopomarańczowymi i brązowymi słupkami.
 
 
 
Aromat. Po pierwsze muszę przyznać, że byłem lekko niezadowolony, gdyż pomyślałem, że Orange Hill Special jest bardzo hazy, a najczęściej to, co uda mi się dostać w okolicach Brighton, to odmiany hazy, które lekko mi się już znudziły. Muszę jednak powiedzieć, że uwielbiam dobrej jakości odmiany hazy, więc nie powinienem narzekać, chodzi tylko o to, że chciałem spróbować czegoś innego. Po przełamaniu szczytu, wydobywa się pełen zapach cytrusów z lekkimi, lecz wciąż hazy, nutami kwaśno/słodkimi. 

 

 

OHS%20t3.JPG

 

OHS%20t9.JPG

 

Smak. Smak jest bardzo przyjemny, silnie cytrusowy i ziemisty ze słodkimi nutami, wszyscy, którzy lubią cytrusy, pokochają smak Orange Hill Special.
 
 
 
Efekt. To najmocniejsza strona Orange Hill Special, za którą zdobyła ona moją miłość. Jak dla mnie, efekty są niesamowite, 50 – 50, jest to idealna odmiana dla pacjentów, którzy w ciągu dnia potrzebują uśmierzenia bólu i chcą jednocześnie pozostać aktywnymi, jest ona bardzo interesująca, bardzo kreatywna. Opisałbym efekt jako głównie cielesny, z lekkim upaleniem mózgowym, ale nie za silnym . Odmiana ta posiada wiele zalet, wśród których uśmierzenie bólu, w moim przypadku zmniejszył się on z poziomu 6 lub 7 do poziomu 3. Dwie ważne rzeczy, które zanotowałem w Orange Hill Special, to kreatywność i pomoc w podniesieniu na duchu, wywołuje ona u mnie uśmiech na ustach!
 
 
 
Komentarz. Bardzo lubię medytować z Orange Hill Special i muszę powiedzieć, że jak dla mnie, zapewnia ona najlepszy efekt spośród wszystkich odmian Dutch Passion, które udało mi się spróbować.
 
OHS%20t8.JPG
 
OHS%20nige5.jpg
 
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+