Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Początki sadzenia pomoc


MlodyGrower

Recommended Posts

Witam .Szykuje sie do pierwszego sadzenia pomidorkow i jako ze bedzie to dla wykarmienia calej rodziny prosze o pare porad :)

 

NAsionka ak 47 Auto tutankhamoon.  w indoor

 

1 mam dwie lampy hps 600w ile maksymalnie wejdzie pod nie pomidorkow

 

2 jaka ziemie polecacie ,jako ze ma byc wieksza ilosc pomodorow to fajnie by byla mniejsza cena i czy mieszac z perlitem ,czy posypac keramzytem?

Mam nie daleko do ogrodniczego zeby nie zamawiac cos wybiore tam?

 

3 czy doniczki 7l wystarcza pod ak47

 

4 Nawozy chcialbym biotabs tylko na ile krzaczkow starcza zestaw startowy i czy same tabsy cos dadza?

 

5Wode chcialbym  odstana kranowe czy mozna lac od poczatku czy lepiej najpierw cisowianke?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wydaję mi  się e nie wiesz co robisz. 1. Jeżeli walniesz kilkanaście krzaków w pokoju a nie zrobisz porządnej wentylacji to smród będzie czuć na kilkadziesiąt metrów oraz zawigocisz mieszkanie że grzyb będzie biegał po ścianach. 2. 1200W to jakieś 300zł za prąd, kolejny możliwy przypał i strata pieniędzy gdyż nie masz doświadczenia a tu może się zdarzyć wszystko zaczynając od niedostarczenia nawozów po przenawożenie, zwykłe przelanie oraz nadgorliwość, więc jak już BIOTABS to dla ciebie najlepsze rozwiązanie. Jak już cię uświadomiłem z paroma rzeczami to odpowiem na pytania. 

1. Pod 1200 W ja bym wsadził z 24 sztuki ale odpuść Automaty bo one jak to wszyscy mówią nie wybaczają błędów, tzn automat jak już masz doświadczenie, weź fotoperiod. (więcej zbierzesz) 

2. Ziemia nada się sklepowa ale typowe ziemię do zioła są specjalnie nawożone. Jak bym dodał perlit.

3. Z doniczkami jest to tak im większe tym lepsze.

4. BIOTABS

5. Jak użyjesz powyższego to odstawias wode z kranu na 24 i wszystko gra.

 

Kolego tu na forum masz wszystko.

Link do do opisu BIOTABS http://trawka.org/topic/33114-nawozy-organiczne-biotabs/LInk 

Link do fajnego materiału muszisz przeczytać: http://trawka.org/topic/32901-uprawa-konopi-jestes-poczatkujacy-wejdz-i-przeczytaj-a-bedziesz-wszystko-wiedzial/

Pozdro

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nad wentylacja juz pracuje ,jesli chodzi o automaty to juz zakupione wiec raczej zmian nie bedzie .

 

Ziemia biobizz light mix tylko ta cena na 24 to 168l czyki ponad trzy worki przez to szukam czegos z ogrodniczego

 

biotabs zestaw startowy wystarczy na 24 sztuki?

 

Jesli chodzi o linki ktore podales to juz przerobilem je tylko teraz chce dopiac wszystko na ostatni guzik :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kolego - z calym szacunkiem - zmien podejscie bo inaczej za jakis czas bedziemy o Tobie czytac w "wiadomosciach thc".  nie jestes pierwszym malolatem ktory znalazl mete i sposob na "szybkie i latwe pieniadze".   przepraszam za offtop ale jak widze taki tematy to krew sie we mnie gotuje.   wszak forum ma sluzyc pasjonatom i hobbystom a nie lekkomyslnym biznesmenom - czyz nie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

1 mam dwie lampy hps 600w ile maksymalnie wejdzie pod nie pomidorkow

jedna lampa 600w jest na 1,2 m/2 

 

 

2 jaka ziemie polecacie ,jako ze ma byc wieksza ilosc pomodorow to fajnie by byla mniejsza cena i czy mieszac z perlitem ,czy posypac keramzytem?

Mam nie daleko do ogrodniczego zeby nie zamawiac cos wybiore tam?

gleba to podstawa - BIOBIZZ LIGHT-MIX 100% ORGANICZNA ZIEMIA KWIATOWA 50L

 

 

4 Nawozy chcialbym biotabs tylko na ile krzaczkow starcza zestaw startowy i czy same tabsy cos dadza?

Zestaw startowy jest na 5 krzaków - możesz dokupić  BIOTABS BOOM BOOM SPRAY 250ML / ZMNIEJSZA STRES!

A do ziemi dodać trochę BatGuano. Nic więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+